Aplikace Bolt chystá spuštění v Ostravě. Začala s náborem řidičů

Přední evropská přepravní platforma Bolt připravuje svou aplikaci ke spuštění v Ostravě. V těchto dnech zahájila nábor partnerských řidičů mezi zájemci z Ostravska. Oslovit je chce zejména zajímavými výdělky a možností zvolit si, kdy chtějí pracovat.

“Intenzivně pracujeme na spuštění aplikace Bolt v Ostravě. Věříme, že co nejdříve budeme schopni místním lidem nabídnout možnost dostupného, spolehlivého a k životnímu prostředí citlivého odvozu. Partnerským řidičům, kteří se s námi rozhodnou spolupracovat, nabízíme možnost nadprůměrných výdělků a flexibilní pracovní dobu, která jim dovoli kombinovat jejich stávající zaměstnání s řízením pro aplikaci Bolt. Jednáme i s místními taxi společnostmi, kterým můžeme přinést zajímavé navýšení tržeb,” říká Roman Sysel, regionální manažer Boltu pro střední a východní Evropu.

Řidiči, kteří chtějí začít přijímat objednávky přes aplikaci Bolt, musí při registraci nahrát platný občanský průkaz (u cizinců povolení k pobytu na území ČR – přechodné, dlouhodobé nebo trvalé), řidičský průkaz a průkaz řidiče taxislužby. Dále musí doložit koncesi pro provoz silniční motorové dopravy vozidly, která jsou určená pro přepravu maximálně devíti osob včetně řidiče, technický průkaz vozidla a doklad o pojištění vozidla (tzv. zelená karta). Nahrát musí také výpis z evidence vozidel taxislužby a čestné prohlášení dopravce.

Aby Bolt řidiče motivoval k dokončení registrace, nabízí jim v Ostravě peněžní bonus. První bonus ve výši 2 000 Kč dostanou hned po nahrání všech dokumentů a dokončení registrace. Tímto bonusem jim chce Bolt kompenzovat náklady spojené se zařízením potřebných dokumentů. Řidiči pak tedy nemají téměř žádné počáteční náklady a nic jim nestojí v cestě registrovat se na platformě Bolt. Další bonus ve výši až 5 000 Kč mohou získat po odjetí prvních několika jízd.

Rozšíření do krajských měst mimo Prahu Boltu umožňuje nová legislativa, která vstoupila v platnost na začátku letošního července. Bolt plánuje na expanzi do krajských měst se všemi službami, které nabízí (odvoz auty, elektrické koloběžky, dovoz jídla) vynaložit více než 300 milionů korun. Tato suma napomůže vytvoření více než 3 000 pracovních míst v regionech.

Partnerští řidiči se mohou registrovat na: https://partners.bolt.eu/driver-signup?lang=en.

O Boltu

Bolt je přední evropská přepravní platforma, jejímž cílem je zajistit, aby doprava ve městech byla ještě dostupnější, pohodlnější a udržitelnější.

Bolt má více než 30 milionů uživatelů ve více než 35 zemích v Evropě a Africe. V současné chvíli nabízí jak přepravu auty, tak řešení z oblasti mikromobility (elektrické koloběžky a kola) a rovněž dovoz jídla nebo doručování balíčků.

Společnost se v ekologickém programu nazvaném Green Plan zavázala k úplné kompenzaci emisí vzniklých při přepravě skrze aplikaci Bolt v Evropě, což přispívá ke snížení dopadu podnikání společnosti na životní prostředí.