Axis den 2020 proběhne letos offline i online. Představí IP technologie (nejen) pro dobu covidovou

Každoroční konference společnosti Axis Communications se letos koná v úterý 6. října 2020 od 9:00 v prostorách karlínské Spojky v Praze pod názvem Dnes a zítra – Technologie pro každou dobu.  Zájemci z oboru se mohou registrovat zdarma a účastnit se akce osobně nebo sledovat online přenos.

Regulace počtu osob v budovách, efektivní správa přístupu a možnosti, které v měnící se době přináší do facility managementu IP kamerové a audio systémy. I o tom bude letošní Axis den 2020, konference určená pro partnery, systémové integrátory, zákazníky společnosti Axis Communications i další profesionály.

Přednášející specialisté na bezpečnost a kamerové systémy představí způsoby, jakými mohou technologie a produkty Axis nebo partnerská řešení pomoci v měnícím se světě a přispět k ochraně bezpečí a zdraví. Mezi hlavní taháky programu budou patřit například tato témata:

  • Regulace počtu osob v budovách

Současná situace a předpisy limitují počet osob v budovách. Axis den 2020 představí, jak snadno a efektivně vyřešit tento problém díky nejnovějším IP technologiím.

  • Využití síťového videa ve školách a v jiných institucích

Pro zmírnění šíření infekce zůstávají některé vzdělávací instituce zavřené a výuku je potřeba vést distanční formou. Jak se dá jednoduše a velmi rychle zajistit online vyučování a umožnit tak vzdělání odkudkoliv?

  • Regulace počtu osob v budovách

Současná situace a předpisy limitují počet osob v budovách. Axis den 2020 představí, jak snadno a efektivně vyřešit tento problém díky nejnovějším technologiím.

  • Využití síťového videa ve školách a v jiných institucích

Pro zmírnění šíření infekce zůstávají některé vzdělávací instituce zavřené a výuku je potřeba vést distanční formou. Jak se dá jednoduše a velmi rychle zajistit online vyučování a umožnit tak vzdělání odkudkoliv?

  • Restrikce a sociální odstup (nejen) ve městech

Pro bezpečnost občanů, zaměstnanců i zákazníků je zásadní zřetelná komunikace. Vedle videodohledu může pomoci IP audio. Předem nahraná nebo živá oznámení lidem připomenou jednotlivé předpisy a nařízení. Síťové audio může pomoci například při rozptýlení většího shromáždění, než je povoleno.

  • Bezpečná veřejná doprava

Bezpečnost v dnešní době neznamená pouze ochranu před fyzickými hrozbami. Znamená to také ochranu veřejného zdraví a získání důvěry cestujících během pandemie. Role, kterou hrají technologie pro spolehlivé a bezpečné fungování přepravních služeb, je jedním z témat konference.

  • Zvýšené množství kyberútoků

V průběhu pandemie výrazně vzrostla aktivita hackerů. Bohužel jedním z cílů může být také videodohledový systém. Potřeba bdělosti, pokud jde o kybernetickou bezpečnost, nikdy nebyla tak důležitá. Zvýšenému riziku jsou vystaveni všichni vlastníci IP systémů bez rozdílu jejich velikosti a účelu.

Konference Axis den 2020 nabídne mnoho zajímavých a aktuálních témat. Akce je zdarma a k účasti (ať už účastníci plánují dorazit osobně nebo sledovat online živý přenos) stačí vyplnit registrační formulář na webové stránce akce.

O společnosti Axis Communications

Společnost Axis vytváří chytřejší a bezpečnější svět s pomocí síťových řešení, která otevírají přístup k lepšímu zabezpečení a k novým způsobům podnikání. Axis jako lídr v oblasti síťového videa nabízí produkty a služby pro videodohled a analýzu videa, řízení přístupu a audiosystémy. Společnost Axis má přes 3 000 zaměstnanců ve více než 50 zemích a při poskytování klientských řešení spolupracuje s globální sítí partnerů. Společnost Axis byla založena v roce 1984 a sídlí ve švédském Lundu. Více informací o společnosti Axis najdete na naší webové stránce www.axis.com.