Jednoduché fotografování s moto g 5G plus

Nedávno představený model moto g 5g plus přináší sílu technologie 5G do rukou většímu počtu lidí a kromě superrychlého připojení tento smartphone nabízí špičkové funkce, které jsou pro vás nejdůležitější.

Stále více zákazníků vyhledává vysoce kvalitní systémy fotoaparátů pro pořizování neuvěřitelných fotografií. moto g 5G plus nabízí právě tuto funkci díky vůbec prvnímu duálnímu selfie fotoaparátu od Motorola a vynikajícímu systému čtyř fotoaparátů.

Zde jsou některé z funkcí fotoaparátu telefonu moto g 5G plus, které posunou vaše fotografické schopnosti na vyšší úroveň:

fotografujte neuvěřitelné obrázky při jakémkoliv osvětlení

Systém čtyř fotoaparátů vám umožní snímat neuvěřitelné fotografie bez ohledu na to, jaké je osvětlení. Hlavní 48 MPx snímač telefonu moto g 5G plus je vybaven technologií Quad Pixel, což znamená, že s každým záběrem zazáříte i při slabém osvětlení.

Díky ultraširokoúhlému objektivu se do snímku vejde 4krát více, takže vám nikdy neunikne žádný detail, který je ideální pro skupinové fotografie, zachycení neuvěřitelných záběrů krajin či důležitých životních mezníků. Nyní můžete do jednoho snímku vměstnat všechny důležité okamžiky z vašeho života.

Udělejte ze svých každodenních fotografií neobyčejné snímky díky snímači hloubky v moto g 5G plus, pomocí rozostření pozadí uděláte z obyčejné fotografie objektu profesionální portrét. A pokud se chcete zaměřit na detaily, speciální fotoaparát Macro Vision vás přiblíží k objektu 5krát blíže než běžný objektiv, díky čemuž získáte úžasné fotografie, které vám vyrazí dech.

s dvojitou selfie kamerou budete vždy vyčnívat z davu

Pokud jde o selfie, toto zařízení je absolutně působivé. Moto g 5G plus přináší špičkovou zobrazovací technologii naší, vůbec první, duální selfie kamery, kterou jsme uvedli na trh.

16 MPx hlavní selfie fotoaparát zachycuje fotografie, které jsou vhodné pro sociální sítě, pomocí technologie Quad Pixel a 4krát vyšší citlivosti na světlo. To znamená – ve dne i v noci, v interiéru nebo exteriéru – vždy budete vypadat nejlépe. A s moto g 5G plus je snímání skupinových selfie fotografií mnohem jednodušší. S 8 MPx ultraširokoúhlým selfie objektivem budete mít možnost vměstnat do snímku 4krát více. Fotografovat tak budete moci nejrůznější scény s výsledkem, jak je vidíte vy pouhým okem. 

nechte fotoaparát dělat si svou práci s působivými funkcemi umělé inteligence

Moto g 5G plus je vybaven množstvím působivých funkcí umělé inteligence, díky kterým je snímání vysoce kvalitních fotografií tak jednoduché jako klepnutí na displej. Režim Noční vidění telefonu moto g 5G plus vám umožní zachytit jasné a živé fotografie při slabém osvětlení s ohromující čistotou a přesnějšími barvami pomocí použití zadní kamery nebo selfie fotoaparátu.

Pokročilý software a užitečné funkce umělé inteligence, jako například Automatické zachycení úsměvu, Inteligentní kompozice, Optimalizace snímky a Autoportrét gestem, telefonu moto g 5G plus usnadňují vznik vždy vynikající fotografie.

Moto g 5G plus je perfektní nástroj pro každého, kdo chce vždy zachytit nádherné fotografie. Od selfie snímků při slabém osvětlení až po fotografování ultraširokoúhlých snímků krajiny – nechte fotoaparát pracovat za vás, abyste si mohli užívat každou chvíli.

Dostupnost a cena

moto g 5G plus je v České republice k dispozici ve verzi se 6 GB RAM a 128 GB úložištěm v ceně 9,599 CZK. Kompletní informace o cenách a specifikace najdete na naší webové stránce, obrázky najdete ZDE 

(Při stahování obrázků nebo videí souhlasíte s našimi licenčními podmínkami).

15G rychlost dostupná s 5G servisním plánem a 5G pokrytím sítě (k dispozici v některých oblastech v roce 2020, rozšiřování později). Podrobnosti naleznete u svého operátora.

2Všechna tvrzení o výdrži baterie jsou přibližné a založené na průměrném uživateli testováním v kombinovaném profilu používání (který zahrnuje použití i pohotovostní režim) v optimálních podmínkách sítě. Skutečný výkon baterie se bude lišit a závisí na mnoha faktorech včetně síly signálu, nastavení sítě a zařízení, teploty, stavu baterie a způsobů používání.

O společnosti Motorola

Společnost Motorola Mobility LLC byla zakoupena holdingem Lenovo Group v roce 2015. Motorola Mobility je stoprocentní dceřinou společností Lenovo a má na starosti navrhování a výrobu všech mobilních telefonů značky Moto.

O společnosti Lenovo

Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) je společnost s hodnotou 50 miliard USD, která se nachází v žebříčku Fortune Global 500, zaměstnává 57 000 lidí a podniká na 180 trzích po celém světě. Soustředíme se na jasnou vizi přinášet inteligentnější technologie pro všechny, vyvíjíme technologie, které mění svět a vytvářejí inkluzivnější, důvěryhodnější a udržitelnější digitální společnost. Vývojem, designováním a budováním nejkomplexnějšího portfolia inteligentních zařízení a infrastruktury jsme lídrem inteligentní transformace, abychom vytvořili lepší zážitky a příležitosti pro miliony zákazníků z celého světa. Pro více informací navštivte www.lenovo.com, sledujte nás na LinkedInu, Facebooku, Twitteru, Instagramu, Weibo, přečtěte si o nejčerstvějších novinkách prostřednictvím našeho Storyhubu.