KVADOS stále rozjíždí nové projekty a nasazuje WMS pro Astur & Qanto

U společnosti Astur & Qanto, s níž KVADOS spolupracuje od roku 2008 a která provozuje jak velkoobchody, tak vlastní maloobchodní síť, jsme uspěli s řešením mySTOCK® WMS. Od softwaru očekávají vysoké úspory v oblasti nákladů na skladování a také zvýšení efektivity skladových procesů.

Výběrové řízení vyhrála společnost KVADOS nejen díky dlouhodobým vztahům, ale především díky mnohaletým zkušenostem, referencím v oblasti řízení skladů a také rozsahu nabízené funkčnosti. 

V rámci nově postaveného velkoobchodního skladu bylo nasazení naplánováno na duben. Kvůli pandemii ale došlo k mírnému posunu na straně zákazníka a nasazení se odložilo na květen, kdy proběhlo přestěhování celého skladu a zahájení provozu.

Kromě již zmíněných přínosů očekávají ve společnosti Astur & Qanto zjednodušení a zrychlení manipulace i vychystávání zboží. Kvadosí WMS řídí skladové procesy od předpříjmu, příjmu a náročné expedice až po inventury. Jsou využívány standardní funkčnosti (reporting, dashboard) a nesmí chybět ani intuitivní řízení práce skladníků pomocí PDA. 

„Jsem pyšný na náš tým, který se i přes situaci spojenou se šířením koronaviru přesunul do skladu na okraji Svitav a připravoval vše potřebné pro najetí do ostrého provozu,“ říká Miroslav Hampel, generální ředitel společnosti KVADOS. „Nasazením ale spolupráce nekončí. Intenzivně teď pracujeme na propojení se softwarem Tasha, který našemu klientovi usnadní plánování rozvozu zboží. A dále se věnujeme rozvoji funkčnosti průběžných inventur či optimalizaci přeskladňování pro další zvyšování expedičního výkonu,“ dodává Miroslav Hampel.

O společnosti KVADOS 

Vyrábíme a dodáváme vlastní softwarová řešení zákazníkům na míru. Zaměřujeme se zejména na oblasti podnikových informačních systémů (ERP) a pokladního systému pro maloobchodní sítě, nástrojů pro řízení obchodních procesů a vztahů se zákazníky (CRM), logistiky a skladování (WMS) a řízení vnitrofiremních procesů spojené s elektronickým oběhem dokumentů (DMS) a úkolováním.  Nabízíme také software pro poskytovatele servisu a služeb. Naší doménou je podpora práce uživatelů v terénu a optimalizace procesů. Správně nastavené procesy totiž pokládáme za základ úspěšného fungování každé firmy.

Na trhu působíme od roku 1992 a nadále zůstáváme českou nezávislou akciovou společností s centrálou v Ostravě. Produkty a služby KVADOSu se denně využívají v 11 zemích světa. Spolupracujeme s předními technologickými partnery i řadou vysokých škol a podílíme se i na ryze výzkumných projektech.

Obrátit se na nás můžete ohledně navázání obchodně-partnerské, marketingové či mediální spolupráce, a to na kontaktní telefon 731 531 233 nebo e-mail sikorova@kvados.cz.