Panasonic jmenuje nového partnera pro telekomunikace pro střední a jihovýchodní Evropu

Společnost Talex obohatí stávající distribuční kanál odbornou technickou podporou, technickým školením v oblasti IT, integrací řešení a podporou v oblasti logistiky. 

Praha, 1. října 2020 – Společnost Panasonic dnes jmenovala společnost Talex svým technologickým partnerem v oblasti telekomunikací ve střední a jihovýchodní Evropě, a to s účinností od 1. října 2020. Společnost Talex S.A., přední IT specialista se sídlem v Polsku, bude podporovat stávající partnery Panasonic Communication Solutions v tomto regionu, a to zejména v oblasti technické podpory, školení v oblasti IT, integrací řešení a logistiky.

„Firmy se v poslední době odklání od práce ve velkých společných prostorách směrem k flexibilnější a diverzifikovanější práci v oddělených kancelářích, k práci z domova a na cestách. Proto vyžadují pro své bezproblémové fungování řadu nových telekomunikačních řešení,” uvedl Carlos Osuna, vedoucí obchodní jednotky komunikačních řešení ve společnosti Panasonic. „Pro uspokojení této potřeby, bude zapotřebí převést místní PBX systémy na hostované a cloudové PBX systémy. Ty jsou úzce integrovány s řadou podnikových IT systémů. Společnost Talex je díky svým bohatým zkušenostem s implementací komplexních IT projektů a prvotřídní infrastrukturou regionálních datových center ideálním partnerem pro úzkou spolupráci s našimi stávajícími partnery v oblasti distribuce těchto nových řešení našim zákazníkům ve východní Evropě.”

Společnost Talex přináší 30 let zkušeností s integrací IT a partnerství s řadou předních globálních společností v oblasti komunikačních technologií a se dvěma předními datacentry v regionu. Talex doplní stávající distribuční síť o IT poradenství a podporu v oblasti kybernetické bezpečnosti, infrastruktury datových center, IT systémů, monitorování služeb a uživatelské podpory; podílet se bude také na cloudové službě a vývoji softwaru.

„Nový partnerský přístup společnosti Panasonic, která disponuje širokou distribuční sítí ve střední a jihovýchodní Evropě poskytne zákazníkům přístup k předním telekomunikačním a IT odborníkům v regionu. Nabídne jim komplexní škálu nejnovějších telekomunikačních a cloudových podnikových řešení a podpůrnou infrastrukturu potřebnou pro provoz 24/7,” řekl Tomasz Kwiczor, ředitel služeb outsourcingu ve společnosti Talex S.A.

Více informací najdete na Panasonic Communication Solutions a Talex S.A.

O společnosti Panasonic

Panasonic Corporation je celosvětovým lídrem ve vývoji inovativních technologií a řešení v oblasti spotřební elektroniky, bydlení, automobilového průmyslu a B2B. Společnost oslavila v roce 2018 sté výročí od svého založení a nyní po celém světě provozuje 528 dceřiných společností a 72 přidružených společností. Za obchodní rok končící 31. března 2020 vykázala konsolidované čisté tržby ve výši 61,9 miliardy EUR. Společnost se zavázala přinášet nové hodnoty prostřednictvím inovací. Své technologie používá k vytvoření lepšího života a světa pro zákazníky. 

Další informace o společnosti Panasonic: https://www.panasonic.com/cz/ 

Informace o kategorii Panasonic Communication Solutions

Panasonic Communication Solutions je obchodní jednotkou divize Panasonic System Communications Company Europe (PSCEU) se sídlem ve Wiesbadenu (Německo). Komunikační řešení Panasonic nabízí vysoce kvalitní telefonní systémy, terminálová zařízení SIP a profesionální „síťové“ skenery, díky kterým se můžete soustředit na komunikaci a nemusíte řešit připojení.

Další informace najdete na adrese: https://business.panasonic.cz/komunikacni-reseni/about-panasonic-communication-solutions