Watch Dogs: Legion budou podporovány v GeForce NOW

Game Ready na GeForce NOW tento týden přinášejí podporu pro NVIDIA Highlights do Rocket League na Epic Games Store a také návrat demo verze Ghostrunner s novou úrovní. Oznámena byla také podpora očekávaných Watch Dogs: Legion.

Zatím, co se hráči plně věnují hře, dokáží NVIDIA Highlights automaticky zachytit vítězné góly nebo důležité zákroky a umožní pak tyto záběry snadno sdílet s přáteli na sociálních sítích. Technologie využívá chytré rozpoznávaní vzorů a obrazu běžící v cloudu. Videa jsou uložena lokálně a lze je tedy snadno editovat. 

Návrat dema Ghostrunner
Rychlá parkourová akce Ghostrunner se tento týden dočkala nového dema s novou úrovní. Je dostupné na Steamu, odkud jej lze streamovat na GeForce NOW. Science fiction titul s cyberpunkovými a postapokalyptickými prvky vyjde 27. října.

Watch Dogs: Legion dostupné také v cloudu.
Třetí pokračování série Watch Dogs vychází 29. října. Bude se odehrávat v Londýně blízké budoucnosti sužovaném nadvládou autoritářských oportunistů. Naskočit do příběhu budou moci i majitelé GeForce NOW účtu, stačí si zakoupit hru z preferovaného obchodu a mohou rovnou začít hrát bez dlouhých čekání na stažení a instalaci.

Novinky v Geforce NOW
Tento týden přibývají 4 hry do GeForce NOW knihovny. Patří mezi ně kouzelnický free-to-play battle royale titul Spellbreak od studia Proletariat. Dalším zajímavým titulem je Hunt: Showdown od známého studia Crytek, který se vrací s malým zpožděním. Jde o kompetitvní PvP hru od tvůrců Crysis s temnou atmosférou a napínavým bojem o přežití.

Kompletní seznam her je k dispozici níže:

Game Ready na GeForce NOW
Hry budou k dispozici přibližně v 19.00

Novinky na GeForce NOW:

  • Spellbreak
  • Blade & Soul
  • Dungeon Siege

Návrat na GeForce NOW:

  • Hunt: Showdown

Detaily o hrách v anglickém jazyce:

Game Title: Spellbreak

Developer: Proletariat

Publisher: Proletariat

Game Store: Epic Games Store

Linkhttps://www.epicgames.com/store/en-US/product/spellbreak/home

Price: Free-to-Play

Description: Spellbreak is a multiplayer action-spellcasting game where you unleash your inner battlemage. Master elemental magic to fit your playstyle and cast powerful spell combinations to dominate other players across the Hollow Lands.

Game Title: Hunt: Showdown

Developer: Crytek

Publisher: Crytek

Game Store: Steam

Linkhttps://store.steampowered.com/app/594650/Hunt_Showdown/

Price: $39.99

Description: Hunt: Showdown is a competitive first-person PvP bounty hunting game with heavy PvE elements, from the makers of Crysis. Set in the darkest corners of the world, it packs the thrill of survival games into a match-based format.