Zabezpečení firmy i domácí kanceláře s výraznou slevou

Neustávající aktivita kyberútočníků a práce z domu znamená i zvýšené nároky na zabezpečení sítě, které musí být vždy o krok napřed oproti aktuálním kybernetickým hrozbám. 

Praha, 1. října 2020 — Ochranu menší firemní sítě i domácí kanceláře zajistí nový inteligentní firewall Zyxel ZyWALL ATP100, který přináší zásadní vylepšení bezpečnostních funkcí a oproti jiným firewallům také výrazné zjednodušení nastavení a správu. Podzimní nabídka „šrotovného“ na nový ZyWALL ATP100 znamená možnost pořídit si zabezpečení sítě s výraznou 30% slevou z doporučené koncové ceny – výměnou za starý firewall nebo VPN zařízení.

ZyWALL ATP100 rozšiřuje základní funkce na filtrování síťového provozu o funkce sandboxingu, skenování obsahu šifrovaného síťového provozu s minimálním poklesem výkonu, stejně jako o reputační filtr, který pracuje na bázi důvěryhodných IP adres. Funkce sandboxingu posiluje možnosti detekce zatím neznámých typů hrozeb v reálném čase díky testování (spouštění) podezřelých souborů v izolovaném prostředí sandboxu. S odhalením nových typů pomáhá firewallu také technologie strojového učení, využívající cloud pro analýzu neznámých vzorků dat. Výsledky analýz jsou ukládány do cloudové databáze a sdíleny se všemi ostatními ATP firewally Zyxel, které se s novým typem útoku zatím nesetkaly. 

Oproti cloudové databázi reputačního filtru se kontrolují rovněž IP adresy příchozího internetového provozu, aby bylo možné rychle extrémně krátkém čase identifikovat škodlivé kybernetické aktivity. Nedůvěryhodné IP adresy ZyWALL ATP100 automaticky blokuje a tím chrání síť například před útoky typu DDoS. Řídicí panel firewallu ukazuje detailní statistiky síťového provozu, stejně jako podrobné informace o zachycených hrozbách. Firewall ZyWALL ATP100 funguje rovněž jako kontroler access pointů bezdrátové sítě a veškeré funkce tohoto zařízení jsou pokryté jedinou licencí, bez dalších příplatků.

„Inteligentní firewall ZyWALL ATP100 kombinuje nejmodernější technologie a funkce s velmi přehledným a snadným ovládáním. I díky tomu je ideální pro zabezpečení menších firem a domácích kanceláří. Inteligence zařízení spočívá především v detekci nejnovějších typů malwaru s pomocí sandboxingu, analýze provozu s pomocí strojového učení a sdílení informací o detekovaných hrozbách prostřednictvím cloudu. Smyslem naší podzimní akce je zpřístupnit špičkové zabezpečení opravdu každému,“ říká Martin Bratičák, Head of Channel for CEE ve společnosti Zyxel.

Pro získání 30% slevy lze na protiúčet použít jakékoli srovnatelné firewally či VPN zařízení značek Zyxel, Cisco, Fortinet, Check Point, Juniper Networks, Kerio, SonicWall, Sophos nebo WatchGuard. Akce platí od 1. 10. 2020 do vyprodání zásob. 

O společnosti Zyxel Networks

Společnost Zyxel připojuje organizace i domácnosti k internetu již více než 30 let, a to vždy s důrazem na inovace a služby zákazníkům. V roce 1989 jsme začínali analogovými modemy. Dnes využíváme umělou inteligenci a cloud, abychom firemním i domácím uživatelům přinášeli rychlá, spolehlivá a bezpečná síťová řešení.

O vůdčí globální pozici společnosti Zyxel na komunikačním trhu svědčí mimo jiné:

— působnost ve 150 zemích celého světa,

— milion organizací, které díky našim řešením fungují chytřeji,

— 100 milionů zařízení propojujících svět.

Vytváříme sítě budoucnosti a pomáháme využívat potenciál a plnit potřeby moderních pracovišť. Pomáháme lidem v práci i při hraní.

Zyxel, Your Networking Ally.