Agentura DigitalAd roste a rozšiřuje tým

Praha, 1. října 2020 – Fullservisová mediální agentura DigitalAd stále roste a rozšiřuje své aktivity. Vzhledem k tomu posiluje i svůj tým. Obchodní oddělení nově posílily Šárka Maškarincová a Petra Kovaříková. Do oddělení supportu přichází Kristýna Kučerová.

„Naše agentura stále roste a kromě klientské základny rozšiřuje i portfolio služeb. Už na jaře jsme byli nuceni změnit adresu a kancelářské prostory za větší, abychom mohli posílit i tým,“ říká Jan Vobecký, jednatel DigitalAd.

„I přesto, že pandemie koronaviru velmi znatelně zasáhla oblast reklamy a médií, nám se podařilo v posledních měsících zaznamenat růst a získat nové klienty. Těší mě, že obchodní tým naší agentury posilují zkušení reklamní matadoři,“ doplňuje druhý jednatel DigitalAd Petr Mácha, který má na starosti obchodní aktivity agentury. 

Šárka Maškarincová přichází s dlouholetými zkušenostmi z oblasti médií. Působila jako media konsultant pro TV RELAX a Rádio Dálnice (POHODA MEDIA SERVICES), Brand manažer deníků Sport a AHA! a marketing manažer pro deníky vydavatelství Vltava Labe Press.

Petra Kovaříková přišla ze společnosti JCDecaux, kde od roku 2009 zastávala pozici senior sales managera a podílela se též na vývoji nových produktů.

Kristýna Kučerová vedla tým supportu v agentuře AdActive a následně působila v oddělení supportu ve společnosti Vltava Labe Media.

DigitalAd poskytuje kompletní agenturní služby. Vedle programatické reklamy včetně HbbTV se DigitalAd zabývá i OOH, televizní, vyhledávací, rozhlasovou a printovou reklamou, sociálními sítěmi i content marketingem. Mezi nové služby patří například Wi-Fi marketing. DigitalAd rovněž nabízí marketérům, agenturám i klientům nástroj pro plánování kampaní
Media-plan.cz

O DigitalAd, s.r.o.

Agentura DigitalAd je na trhu již téměř dva roky. Byla založená v roce 2017. Původně internetová agentura nabízí svým klientům kompletní služby pokrývající celý mediální prostor. Její hlavní prioritou je být spolehlivým partnerem v reklamě digitálního věku. Kromě zkušeností a komplexnosti staví hlavně na osobním přístupu. Mezi klienty agentury patří například OKI, Albatros Media, Europasta, Suzuki, Muzeum Lega či Cleany.cz.