razr 5G: filozofie designu na prvním místě přináší nenapodobitelný zážitek z používání smartphonu

Nový motorola razr 5G nadále využívá ikonický a minimalistický design razru. Zároveň přináší nové a výkonné funkce, jako například vylepšený externí displej Quick View, nejnovější rychlost sítě 5G a nejpokročilejší selfie fotoaparát, jaký tu kdy byl1.

razr 5G je vyvinut s filozofií zaměřenou na design na prvním místě a s přímou zpětnou vazbou od spotřebitelů; je to jediné sklápěcí véčko, které je plně funkční i při plném zavření. Nová forma tvaru mění způsob interakce spotřebitelů s telefonem; jde o zcela jedinečný design dvojité obrazovky telofonu razr 5G, což umožňuje jeho výjimečný výkon v porovnání s jinými smartphony na trhu. Některé z našich oblíbených funkcí;

  • sklápěcí design s duální obrazovkou vás udrží ve spojení bez ohledu na to, zda je zařízení otevřené nebo zavřené, čímž získáte zcela nový technologický zážitek příští generace
  • prohlížejte si oznámení, uskutečňujte hovory, udělejte si selfie, odpovídejte na zprávy, přehrávejte písničky, získejte pokyny navigace, plaťte pomocí NFC, zeptejte se pomocníka Google a využívejte různé další funkce
  • 48MPx2 fotoaparát s technologií Quad Pixel, s optickou stabilizací snímků a s technologií laserového automatického zaostřování je nejpokročilejším selfie fotoaparátem na trhu, když je telefon zavřený1
  • Obrazovky Quick View a Flex View jsou navrženy tak, aby spolupracovaly. Cokoliv, co uvidíte na displeji Quick View se kouzelně přesune na větší displej Flex View v okamžiku, kdy telefon otevřete

Díky přelomovému designu pantů s nulovou mezerou se razr 5G sklápí úplně na polovinu s prakticky nulovým prostorem mezi dvěma displeji. Náš dynamický systém sklápění jsme podrobili důslednému testu cyklů sklápění, pádů, změn teploty a jiným namáháním, abychom zajistili životnost a spolehlivost. Náš test cyklu sklápění ukázal, že razr je navržen tak, aby vydržel až 200 000 sklápění,3 Více se o designu a řemeslném zpracování se dozvíte zde.

razr 5G je ikonický sklápěcí telefon s moderním designem, který dokazuje, že největší vliv mohou mít i ty nejmenší věci. Je kapesní, ale výkonný. Minimální, ale maximální.

DOSTUPNOST

razr 5G je již dostupný v České republice v ceně od 39 990 Kč. 

Úplné informace o cenách a technické údaje naleznete na naší webové stránce. Obrázky najdete zde. (Při stahování obrázků nebo videí souhlasíte s našimi licenčními podmínkami).

Právní vyloučení zodpovědnosti 

1 Na základě následující jedinečné kombinaci funkcí, kterou nenajdete v jiných telefonech; velká velikost snímače (1 / 2.25 „), velká velikost pixelů Quad Pixel (1.6um), široká clona (f / 1.7), vysoké rozlišení snímače (48MP Quad Pixel), optická stabilizace obrazu a snímač měření vzdálenosti (TOF).

2 48 MPx snímač kombinuje čtyři pixely do jednoho velkého čtyřnásobného a vytváří tak fotografii s 12 MPx rozlišením.

3 Motorola razr je navržen tak, aby vydržel až 200 000 sklápění. Testování prováděné v kontrolovaném prostředí s využitím protokolů na zrychlené testování životnosti; mnoho faktorů, z nichž ne všechny jsou zahrnuty v takovém zkušebním protokolu, ovlivňuje životnost telefonu; kryté standardní omezenou zárukou společnosti Motorola.

Motorola razr 5G se bude v Severní Americe nazývat „motorola razr“.

Právní vyloučení odpovědnosti

MOTOROLA, stylizované logo M, skupina MOTO a skupina značek MOTO jsou ochranné známky společnosti Motorola Trademark Holdings, LLC. Google a Android jsou ochranné známky společnosti Google, LLC. Qualcomm Snapdragon je produktem společnosti Qualcomm Technologies, Inc. a / nebo jejích dceřiných společností. Qualcomm a Snapdragon jsou ochranné známky společnosti Qualcomm Incorporated, registrované v USA a dalších zemích. Všechny ostatní ochranné známky jsou majetkem příslušných vlastníků.© 2020 Motorola Mobility LLC. Všechna práva vyhrazena.

O společnosti Motorola

Společnost Motorola Mobility LLC byla zakoupena holdingem Lenovo Group v roce 2015. Motorola Mobility je stoprocentní dceřinou společností Lenovo a má na starosti navrhování a výrobu všech mobilních telefonů značky Moto.

O společnosti Lenovo

Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) je společnost s hodnotou 50 miliard USD, která se nachází v žebříčku Fortune Global 500, zaměstnává 57 000 lidí a podniká na 180 trzích po celém světě. Soustředíme se na jasnou vizi přinášet inteligentnější technologie pro všechny, vyvíjíme technologie, které mění svět a vytvářejí inkluzivnější, důvěryhodnější a udržitelnější digitální společnost. Vývojem, designováním a budováním nejkomplexnějšího portfolia inteligentních zařízení a infrastruktury jsme lídrem inteligentní transformace, abychom vytvořili lepší zážitky a příležitosti pro miliony zákazníků z celého světa. Pro více informací navštivte naše webové stránky, sledujte nás na LinkedInu, Facebooku, Twitteru, Instagramu, Weibo, přečtěte si o nejčerstvějších novinkách prostřednictvím našeho Storyhubu.