V Havířově se dočkali vlastního OK POINTU

Praha, 8. října 2020 – Další pobočku OK POINT otevřela počátkem října společnost Broker Consulting v Havířově. Nový OK POINT zájemci najdou na Hlavní třídě. Stejně jako všechny ostatní pobočky je i tato vybavena moderními technologiemi, privátní zónou a vkladovým bankomatem s provozem 24 hodin, 7 dní v týdnu.

„OK POINT v Havířově je další multibankovní pobočka, kde zprostředkováváme plnohodnotné bankovní služby dvou bank – mBank a MONETY Money Bank. Koncept multibankingu mnozí spotřebitelé znají z on-line prostředí, kde pomocí jedné aplikace dokáží obsluhovat účty u více bank zároveň. My stejnou službu přenášíme do reálného prostředí kamenné pobočky. Toto řešení zatím na tuzemském trhu spotřebitelé najdou pouze na OK POINTech,“ komentuje Radim Štantejský, projektový manažer OK POINT a obchodní ředitel Broker Consulting, a dodává: „Otevírání a výstavbu nových poboček nám zpomalila situace spojená s epidemií, i přesto letos otevřeme další pobočku OK POINT v Boskovicích.“ 

OK POINT Havířov \\challenger\foto archiv\FOTO OK POINTY\OK POINT Havířov\OKP_Havirov_exterier (8).jpg

OK POINT Havířov se nachází na Hlavní třídě, která je tepnou celého města. Pobočka je situována nedaleko Magistrátu města Havířov a Kulturního domu Radost. Parkování je možné v přilehlých ulicích nebo na nedalekém centrálním parkovišti na konci Hlavní třídy. Franšízantem nového OK POINTU je Jiří Sýkora.  

„Na OK POINTu tvoříme sehraný tým s Lucií Jiravovou. Oba jsme byli dlouhá léta zaměstnáni v bance. Chceme tedy využít našich zkušeností s klientským servisem, s uměním navázat vztah s klientem a toho, že nás práce s financemi baví. S konceptem OK POINT ale máme možnost poskytnout daleko širší klientský servis a produktové portfolio a to včetně realitních služeb. To jsme v bance neměli,“ uvádí Jiří Sýkora, franšízant OK POINTu Havířov.  

adresa: Hlavní třída 395/53, Havířov, 736 01

otevírací doba: PO, ST 8:00 až 18:00, ÚT, ČT 8:00 až 15:00, PÁ 8:00 až 14:00

bankomat / vkladomat: non-stop

OK POINTy jako fenomén v rámci finančního trhu v České republice

Franšízová pobočka OK POINT je místem, ve kterém mohou lidé sjednávat produkty a služby různých bank, pojišťoven, investičních společností i slušných úvěrových společností a řešit realitní služby, aniž by museli navštěvovat několik samostatných filiálek. Jedná se o unikátní místo, jehož cílem je usnadnit klientům život a ulehčit jim orientaci v nepřeberném a nepřehledném množství nabízených služeb. Propojujeme zde finanční plánování, nízkonákladové bankovnictví, dokonce i realitní služby. Tou nejpodstatnější výhodou OK POINTU je pak možnost sjednat si produkt nebo službu na míru v rámci aktuální nabídky finančních institucí. K dispozici jsou i speciální finanční produkty, které jinde ke sjednání nejsou. 

Díky lidskému přístupu ke klientům, diskuzi nad jejich přáními a plány a šíří poskytovaných služeb se OK POINTY staly jedním z nejrychleji rostoucích franšízových konceptů na tuzemském trhu. Výhodou je také vstupní investice již od 300 tisíc korun, což je částka mnohonásobně nižší než u populárních franšíz z oblasti gastronomie a srovnatelná s realitními franšízami bez finančních služeb. Svou roli hraje i prestiž finančního odvětví, která oslovuje zejména stávající úspěšné podnikatele či vrcholové manažery z korporací hledající druhou kariéru. Příležitost pro otevření OK POINTU z hlediska dlouhodobého strategického rozvoje jsou nyní ve městech Praha, Příbram, Hodonín, Břeclav, Chrudim, Žďár nad Sázavou, Čáslav, Kutná Hora, Třebíč, Tábor, Písek, Klatovy, Rokycany, Rakovník, Cheb, Aš, Kadaň, Vsetín a Zlín.

Více o OK POINTECH na www.okpointy.cz

O společnosti Broker Consulting

Broker Consulting největší skupinou na českém a slovenském trhu, která poskytuje služby v oblasti finančního a realitního zprostředkování. Od roku 1998 získala důvěru více než 600 000 klientů. Poskytuje také služby přes 4 000 firmám. Distribuci služeb zajišťuje přibližně 2 000 konzultantů (profesionální konzultanti, zaměstnanci, konzultanti v zapracování v ČR i SR) ve více než 100 kancelářích a 40 franšízových pobočkách OK POINT. Společnost uvedla na český a slovenský trh řadu inovací. Jednalo se například o investice do otevřených podílových fondů se zamykáním zisků nebo unikátní produkty životního dopojištění, které umožňují pojistit smrt a invaliditu za zlomek obvyklých cen. Bankovní, finanční a realitní služby společně, to je franšíza OK POINT, který přináší společnost Broker Consulting ve spolupráci s mBank a MONETA Money Bank. Skupina se kromě finančního a realitního zprostředkování věnuje například developmentu, správě nemovitostí, férovým nebankovním půjčkám. Do širší skupiny patří například Broker Consulting ČR, Broker Consulting Slovenská republika, ProCredia, skupina PRODOMIA Group, BC Real, MONECO investiční společnost, Broker Consulting SICAV. Skupina Broker Consulting dosáhla v roce 2019 obratu 1,814 miliard korun. 

O mBank 

mBank je dynamická digitální banka působící na českém a slovenském trhu od roku 2007. Na český trh přišla jako první nízkonákladová banka nové generace. Během dvanácti let se pro ni rozhodlo téměř 650 000 klientů. Díky praktické mobilní aplikaci mohou mít zákazníci mBank svou banku kdykoliv po ruce a jednoduše tak vyřešit vše, co potřebují. Mateřská polská společnost mBank spadá pod německou skupinu Commerzbank. V roce 2019 zvítězila mBank v obou hlavních kategoriích ankety veřejnosti soutěže Zlatá koruna.

O MONETA Money Bank

MONETA Money Bank, a.s., je přední nezávislou českou bankou poskytující služby svým zákazníkům prostřednictvím celostátní pobočkové sítě. Od svého vstupu na Pražskou burzu cenných papírů v roce 2016 má banka silnou pozici v retailovém a zemědělském sektoru a svoje služby zaměřuje na malé a střední podniky. Mimo to poskytuje banka další produkty jako pojištění nebo investiční fondy. Klienti MONETA Money Bank tvoří přes 9 % populace České republiky a využívají její multikanálovou strategii, která zahrnuje 180 poboček a přes 630 bankomatů, digitální bankovní aplikaci, která je špičkou na trhu, a dále vlastní call centrum, smluvní prodejce automobilů, finanční zprostředkovatele a leasingové partnery.