Parádní herní smartphone realme 7 je v prodeji

21. října 2020, Praha — Po čtrnáctidenním čekání, které však v období od globálního uvedení 7. října zkrátily předprodeje, se dnes začíná prodávat nový smartphone, vyzyvatel střední třídy realme 7. Neuvěřitelná výdrž a super rychlé nabíjení realme 7 potěší nejen všechny hráče. Model má jako první komerčně nabízený smartphone herní procesor MediaTek Helio G95, 30W Dart nabíjení, kapacitu baterie 5000 mAh a 6.5“ ultra jemný displej s obnovovací frekvencí 90 Hz. realme 7 je nejvýkonnější herní telefon střední třídy, který je možné od dnešního dne koupit ve verzi 4 GB + 64 GB za 4999 korun exkluzivně u Alzy, u dalších prodejních partnerů jsou pak dostupné varianty 6 GB + 64 GB za 5499 korun a 8 GB + 128 GB za 6699 korun. 

  • realme 7, ve variantách 4 GB + 64 GB, 6 GB + 64 GB, 8 GB + 128 GB, je od dnešního dne dostupné na realme.com/cz a u všech oficiálních prodejních partnerů
  • realme 7 je ideální model pro hráče, kteří hledají výkonné zařízení, které s nimi udrží krok a současně jim poskytne kvalitní vizuální zážitek

Herní smartphone realme 7 je prvním zařízením na světě, které má herní procesor Helio G95 a dosáhlo skóre 300 000 bodů v AnTuTu. A co je ještě lepší, model realme 7 se chlubí ultra jemným displejem s obnovovací frekvencí 90 Hz a dosahuje 90,5% poměru obrazovky k tělu. To vše z něj dělá perfektní volbu pro hráčské fanoušky, kteří chtějí velký výkon za dostupnou cenu.

Průkopnická síla

Smartphone realme 7 se jako první přístroj na světě chlubí herním procesorem MTK Helio G95. Procesor MediaTek Helio G95 s použitím 12nm výrobní technologie je navržený s důrazem na výkon a umožňuje efektivní herní zážitek. V kombinaci se dvěma výkonnými jádry Cortex-A76 při frekvenci až 2,05G Hz a s šesti až 2GHz jádry Cortex-A55 a spolu s grafickým procesorem Mali-G76 900MHz dosáhnou majitelé realme 7 na další úroveň hracích smartphonů.

Inovované nabíjení

realme 7 nabízí nově modernizované 30W Dart nabíjení a kapacitu baterie 5000 mAh, kterou lze nabít na 100 % za pouhých 65 minut. Algoritmus nabíjení vyvinutý pro realme 7 navíc obsahuje pět vrstev bezpečnostní ochrany a poskytuje hardwarovou bezpečnostní ochranu pro celý proces nabíjení.

Focení na úrovni

realme 7 se pyšní sestavou čtyř fotoaparátů. Hlavní 48Mpx fotoaparát se senzorem Samsung má i sadu speciálních nočních filtrů. Dále disponuje 16Mpx selfie kamerkou, 8Mpx 119° ultraširokoúhlou čočkou, makro objektivem a černobílým portrétním objektivem. K přepnutí do širokoúhlého režimu stačí jediné kliknutí, což uživatelům umožní okamžitě zachytit více efektních záběrů krajiny, architektury nebo třeba početných skupin.

Záruka a servis

S nejlepší kvalitou ve své třídě poskytuje realme 7 spotřebitelům také ty nejlepší služby. Všichni uživatelé realme 7 budou mít tříletou záruční lhůtu. To je o rok déle než u všech ostatních mainstreamových značek smartphonů. K tříleté záruce realme dále prodlužuje svůj bezplatný nárok na výměnu z 1 měsíce na 2 měsíce, což je o 1 měsíc déle než u jiných značek smartphonů.

Potvrzená kvalita

realme 7 Pro je prvním mobilním telefonem vůbec, který prošel ověřením spolehlivosti smartphonů TÜV Rheinland. Ten obsahuje 22 hlavních a 38 menších testů zahrnujících mnoho běžných scénářů používání: denní používání, spolehlivost komponentů a používání v extrémním prostředí.

Dostupnost realme 7

realme 7 je k dispozici ve dvou barvách, Mist White a Mist Blue. Má krásný zrcadlový design s efektními odlesky. Ve verzi 4 GB + 64 GB bude v prodeji za 4999 korun exkluzivně u Alzy, u dalších prodejních partnerů jsou pak dostupné varianty 6 GB + 64 GB za 5499 korun a 8 GB + 128 GB za 6699 korun. Všechny verze jsou v prodeji od 21. října a dostupné na realme.com/cz a podle paměťové varianty také u ostatních oficiálních prodejních partnerů.

– – –

O značce realme

realme je značka, která se specializuje na poskytování kvalitních technologických produktů a služeb pod inspirativním heslem Dare-to-Leap. Značka byla oficiálně založena 4. května 2018. Jejím zakladatelem je Sky Li, společně s partou mladých lidí s bohatými zkušenostmi v odvětví výroby smartphonů. realme se u svých produktů zavazuje nabízet vysoký výkon, stylový design, praktické služby a neustále prozkoumávat všechny možnosti a novinky v oblasti moderních technologií.

Podle studie Counterpoint patří realme i nadále mezi top 7 značek mobilních telefonů. Její registrovaní uživatelé nyní dosáhli počtu 40 milionů, což z realme činí nejrychleji rostoucí značkou smartphonů na světě.