Tři nové Bluetooth reproduktory Philips na českém trhu

Praha, 22. října 2020 – Společnost Philips TV & Sound uvedla na český trh sérii 3 nových Bluetooth reproduktorů, které se vyznačují nádherným designovým zpracováním, dlouhou výdrží baterie, intuitivním ovládáním a odolností proti vodě IPX7. 

TAS3505 – Malý, ale výkonný

Voděodolný reproduktor Philips TAS3505 nabízí 10 hodin přehrávání a překvapivě sytý zvuk se silnými basy. Díky látce Kvadrat ze směsi vlny a reliéfním tlačítkům je tento reproduktor designovým kouskem. Rukojeť umožňuje snadnou manipulaci a díky až 20metrovému dosahu Bluetooth 5.0 si tak můžete vzít reproduktor kamkoliv s sebou. Vestavěný mikrofon umožňuje používat reproduktor i jako zesílené hands-free na volání. Reproduktor má stupeň ochrany IPX7 a vydrží tak úplné ponoření do vody.

TAS5505Stylový kousek

Tento reproduktor zaujme již na první pohled svým designovým zpracováním, které si vysloužilo ocenění Red Dot 2020. Reproduktor je potažen vysoce kvalitní látkou ze směsi vlny od špičkového výrobce, společnosti Kvadrat. Vystouplá tlačítka zajišťují snadné ovládání. Po spárování s identickým reproduktorem je možné vytvořit stereofonní zvuk ze dvou reproduktorů. I tento reproduktor má odolnost IPX7 a kapacitu baterie na 12 hodin plných hudby. Reproduktor nabízí výkon 20 W. 

TAS7505Úctyhodná výdrž

Tento model vypadá podobně jako model TAS5505 popsaný výše. I on se pyšní designovým provedením s látkou Kvadrat a oceněním Red Dot 2020. V lehce objemnější těle se ovšem ukrývá baterie, která zvládne až 20 hodin přehrávání. Reproduktor slouží zároveň jako powerbanka, která umožňuje nabíjet mobil nebo tablet přes port USB-A. Reproduktor dokáže vyprodukovat zvukový výkon 30 W. 

Fotografie reproduktorů: https://tpvision.datadwell.com/share/dWKEPHKAIX/hermippe 

O společnosti TP Vision

TP Vision Europe B.V. (TP Vision) je společnost registrovaná v Nizozemsku se sídlem v Amsterdamu. Stoprocentním vlastníkem společnosti TP Vision je skupina TPV Technology Limited (TPV), světový lídr ve výrobě monitorů a televizorů. 

Společnost TP Vision je klíčovým hráčem v oblasti spotřební elektroniky zaměřeným na audiovizuální zábavu. TP Vision se zaměřuje na vývoj, výrobu a marketing televizorů Philips v Evropě, Rusku, na Středním Východě, Jižní Americe, Indii a vybraných státech Asie a Tichomoří a na audio produkty po celém světě. V TP Vision spojujeme silnou značku Philips s vlastním produktovým vývojem a tvorbou designu, obchodní strategií a průmyslovými zkušenostmi TPV. Naší vizí je vytvářet produkty, které spotřebitelům poskytnou prvotřídní zvukový i vizuální zážitek.

###

Pro další materiály, fotografie a videa prosím navštivte https://www.tpvision.com/image-library/

Sledujte nás také na sociálních sítích: 


Facebook: https://www.facebook.com/PhilipsTVCzech
Twitter: https://twitter.com/tpvision
YouTube: https://www.youtube.com/TPVisionCorporate 
Instagram: https://instagram.com/philipstvs