Skupina Raben Group spustila nové webové stránky

Skupina Raben Group ráda plní očekávání svých zákazníků a stojí v čele inovací, nejen v logistice. V říjnu uvedla do chodu své nové webové stránky, které mimo jiné umožňují rychlé ověření stavu zásilky, snadný přístup do zákaznické zóny a představují tým zaměstnanců, který již téměř 90 let s nasazením plní očekávání jejích klientů.

V dnešní době, kdy digitalizace nabírá na obrátkách a rychlý přístup ke spolehlivým informacím nikdy nebyl důležitější, je zásadní poskytnout zákazníkům efektivní a dynamické nástroje. S ohledem na to a zároveň v návaznosti na nejnovější online trendy spustila skupina Raben Group nové webové stránky www.raben-group.com.

„Nové webové stránky jsou naší reakcí na měnící se online svět, snažíme se tak být našim klientům ještě blíž,“ vysvětluje Katarzyna Bartkiewicz, manažerka digitálního marketingu Raben Group. „Hrdiny nových internetových stránek jsou naši zaměstnanci, tedy „lidé s nasazením“, kteří vytvářejí náš web, stejně jako budují Raben Group. Prostřednictvím nových stránek chceme návštěvníkům, zákazníkům nebo potenciálním zaměstnancům, ukázat, že jsme plní energie, odhodlání a především, že představujeme dobře sehraný tým připravený na nové výzvy.“ 

Svěží design webových stránek je přizpůsoben nejnovějším požadavkům UX. Zjednodušené menu umožňující rychlý přístup k nejdůležitějším funkcím, jednoduché formuláře pro stanovení cen zásilek a zajímavá videa z celé Raben Group jsou jen některé z novinek, které na návštěvníky čekají.

Moderní a dynamický vzhled však není všechno. Uživatelé nového webu mohou také využít snadný přístup do zákaznické zóny, pokročilý vyhledávač jednotlivých poboček, rychlé ověření stavů zásilek a možnost zobrazení stránek i offline. 

Nový web též znamená snadný přístup k veškerému obsahu na mobilních zařízeních, pohodlnou orientaci na stránkách a menu přizpůsobené uživatelům, kteří raději používají své telefony. Za účelem zlepšení kvality používání internetových stránek se Raben rozhodl učinit inovativní krok a vytvořit web založený na TYPO3PWA. Progresivní webové aplikace (PWA) kombinují nejlepší funkce webových stránek a mobilních aplikací. Díky tomu je nový web mnohem rychlejší a funguje, i když uživatel nemá přístup k síti nebo používá pomalejší připojení. 

Webové stránky byly vytvořeny ve spolupráci s technologickou společností Macopedia, která se specializuje na komplexní využití pokročilých řešení pro web a e-commerce. Raben Group a Macopedia společně vyvíjejí internetové stránky Raben již více než 5 let a neustále přidávají nové funkce. V nejnovější verzi webu byla společnost Macopedia pověřena vytvořením grafického designu UX, zavedením systému pro správu obsahu TYPO3 a zprovozněním webových stránek založených na TYPO3PWA. 

Neváhejte navštívit naše nové webové stránky a poznat naši novou online image na www.raben-group.com

Raben Group 

Skupina Raben Group je logistický operátor, který nabízí komplexní logistické služby: smluvní logistiku, vnitrostátní a mezinárodní silniční přepravu, logistiku čerstvých potravin, celovozovou a kombinovanou přepravu a leteckou a námořní přepravu. Téměř 90 let zkušeností a uznání, které jsme během tohoto dlouhého působení na trhu získali, nám umožňuje budovat a udržovat dlouhodobé vztahy se zákazníky. Skupina nabízí malým, středním i velkým firmám logistiku „s lidskou tváří“. Partnerství a důvěra jsou zásadní součástí této spolupráce. V obchodě se Raben drží pravidel fair play, protože věří, že vztahy založené na vzájemné upřímnosti jsou základem lepších zítřků. Raben Group má více než 150 poboček ve 13 evropských zemích (v Polsku, Německu, Nizozemí, České republice, na Slovensku, na Ukrajině, v Lotyšsku, Litvě, Estonsku, Maďarsku, Rumunsku, Bulharsku a Itálii), má k dispozici přibližně 1 200 000 m2 skladové plochy a každý den vysílá na silnice více než 8 500 nákladních vozidel. Raben, to jsou „lidé s nasazením“. Je to tým, který miluje výzvy a hraje vždy s jediným cílem. Každý z více než 10 tisíc zaměstnanců má vlastní drive, který posouvá vpřed celý tým. Lišíme se podnikavostí, energií a neustálým hledáním nových možností. Skupina Raben Group provádí svou činnost společensky odpovědným způsobem se zaměřením na vzdělávání, bezpečnost a ochranu životního prostředí. Více informací naleznete na www.raben-group.com.