Beránková novou marketingovou manažerkou Scott.Weber Workspace. Holý bude řídit obchod

Na pozici marketingové manažerky ve společnosti Scott.Weber Workspace, jedničky mezi poskytovateli flexibilních kanceláří a coworkingu v Praze, nastoupila Eva Beránková. Jejím nejbližším úkolem je realizovat rebranding společnosti. Eva Beránková získala své zkušenosti na různých pozicích v marketingu pro lokální i zahraniční značky. V předchozí pozici se věnovala komunikaci značek jako například BigShock!, Mr.Brown a Jim Beam.

Ředitelem divize Growth, pod kterou spadá oddělení Central Sales, Marketing a Partnership, se stal Martin Holý. Společným úkolem jeho a Evy Beránkové je akvizice klientů pro nově otevírané lokality společnosti a implementace nových řešení pracovních prostor. Martin Holý přináší do Scott.Weber Workspace bohaté zkušenosti z pronájmu komerčních nemovitostí ze společností Penta Real Estate nebo Procházka & Partners.

“Těší mě, že k nám Eva Beránková a Martin Holý nastupují právě v této době a věřím, že s novým týmem úspěšně zvládneme plánovanou expanzi a budeme úspěšně pokračovat v rozvoji naší firmy i propagaci povědomí o flexibilních řešeních pracovních prostor,” dodává Adam Zvada, majitel Scott.Weber.

Personální posily do Scott.Weber přicházejí v době probíhajícího rebrandingu, který je doprovázen marketingovou kampaní s cílem zlepšit povědomí o službách Scott.Weber. Marketingový tým spustil komunikaci, která zákazníkům představuje nové servisované kanceláře na Václavském náměstí (ikonická budova The Flow Building), v Karlíně (Praga Office & Garden) a Na Pankráci (City Element) jako ideální prostory pro vzájemné setkávání, propojování a efektivní práci. V komunikaci jsou dále zdůrazňovány atributy jako prémiovost lokality a výhody spojené s využíváním servisovaných kanceláří od Scott.Weber Workspace, mezi které patří například flexibilní doby pronájmu i prostoru, nulové vstupní investice a designově atraktivní a zdravé kancelářské prostředí pro firmy všech velikostí.

O Scott.Weber Workspace

Scott.Weber nabízí flexibilní kancelářské prostory pro týmy různých velikostí. Zázemí v nich najdou jak nezávislí profesionálové, kteří nejčastěji pracují v coworkingových prostorech, tak velké korporátní týmy.

Jejími klienty jsou nejen rychle rostoucí společnosti, které musí každý měsíc rozšiřovat kancelářskou plochu, ale také větší firmy, které si v budovách pronajímají celá patra. Pracovní prostory si od Scott.Weber pronajímají například společnosti VMware, JUUL, Upfield, Bacardi nebo PayU.

Založena byla v roce 2009. V současné době provozuje v Praze osm kancelářských center s celkovou plochou téměř 19 000 m2. Aktuálně nabízí více než 2 500 pracovních míst.