Vodafone v listopadu: Exkluzivní předprodej konzole PlayStation 5, nechybějí ani novinky od společnosti Apple

2. listopadu 2020 – Exkluzivně u Vodafonu mohou noví i stávající zákazníci v předprodeji zakoupit se slevou až 4000 korun horkou a dlouho očekávanou novinku PlayStation 5. V nabídce Vodafonu nechybějí ani všechny čtyři varianty telefonu Apple iPhone 12 a na řadě jsou už i výrazné vánoční slevy nejen na telefony, ale i na množství další elektroniky.

Právě dnes zahájil Vodafone předprodej dvou verzí herní konzole Playstation 5. První verzí je konzole s diskovou mechanikou pro vkládání zakoupených her. Standardní cena je 13.601 korun. Druhou verzí je PlayStation 5 Digital Edition, do které už disk se hrou nestrčíte, hry se nakupují jen virtuálně v PlayStation Store. Cena tohoto modelu je 11.201 korun. Obě verze si ale může zákazník u Vodafonu zakoupit se slevou až 4000 korun a věrný zákazník si je může odnést dokonce už za první platbu 1 koruna a zbytek v měsíčních splátkách. 

„Konzoli tímto způsobem získá zákazník s našimi hlasovými tarify v kombinaci s internetem na doma. Stačí nově uzavřít nebo prodloužit smlouvu na 24 měsíců s minimálním měsíčním plněním od 390 korun. Pro zákazníky jsme také připravili možnost si pořídit ke konzoli druhý ovladač. Jeho cena je 1877 korun. Nabídka je limitovaná a platí do vyprodání zásob,“ vysvětluje Jakub Králík, manažer portfolia koncových zařízení Vodafonu. 

Veškeré informace ke konzolím, včetně technických parametrů, jsou na webu vodafone.cz/playstation5. Na stránce stačí zanechat kontakt a prodejce bude zájemce v co nejkratší době kontaktovat. Oficiální zahájení prodeje konzole PlayStation 5 je 19. listopadu.

Telefony značek Apple, Nokia i Samsung

V aktuální nabídce Vodafonu jsou už i všechny čtyři varianty nového telefonu Apple iPhone 12. Modely 12 a 12 Pro jsou v prodeji od 23. října, modely 12 mini a 12 Pro Max se začnou prodávat 13. listopadu. Ve výbavě nechybí těmto přístrojům téměř nic včetně podpory nejmodernější sítě 5G, kvalitních fotoaparátů s novými funkcemi a rychlejším bezdrátovým nabíjením. Cena pro iPhone 12 začíná na částce 21.977 korun.

Vodafone nabízí i originální Apple příslušenství, ať už jde o sluchátka, nabíječky nebo silikonové kryty.

Novinkou v nabídce je ale i Nokia 225 4G. Telefon od populárního výrobce ukazuje, že i na tlačítkovém přístroji můžete vyzkoušet, co nabízí síť 4G/LTE – rychlá data a lepší kvalitu hovorů díky VoLTE. Baterie má kapacitu 1150 mAh a telefonu nechybí ani fotoaparát. Cena 1277 korun.

Kupec nového telefonu může sáhnout už i po modelu Huawei P smart 2021. Ten má displej s úhlopříčkou 6,67“, osmijádrový procesor Kirin 710A, 4 GB operační a až 128 GB uživatelské paměti. K tomu zadní fotoaparát se čtyřmi objektivy a rozlišením 48 Mpix. Baterie s kapacitou 5000 mAh pohodlně zajistí celodenní výdrž. Vyjde na 5477 korun.

Obchody Vodafonu se rozrostly i o Samsung Galaxy A42 5G. Nový model od tradičního výrobce má čtyři zadní fotoaparáty s rozlišením 48+8+5+5 Mpix, kvalitní Super AMOLED displej s úhlopříčkou 6,6“, osmijádrový procesor, až 128 GB uživatelské a 4 GB operační paměti. Podporuje i nejmodernější sítě 5G, a to po potřebné aktualizaci firmwaru. Stojí 9401 korun. 

Vodafone také do své nabídky zařazuje první model stále populárnějšího výrobce OnePlus. Telefon OnePlus Nord přináší displej s úhlopříčkou 6,44“, podporuje VoLTE a volání přes Wi-Fi, má osmijádrový procesor a v neposlední řadě i duální selfie fotoaparát s rozlišením 32+8 Mpix. 

Cena 10.977 korun.

Chytrý náramek, nové hodinky i elektrická koloběžka

Odolný a lehký fitness náramek Samsung Galaxy Fit2 má 1,1″ AMOLED displej a umí rozpoznat 6 sportů. Monitoruje tep, kroky, vzdálenosti, spálené kalorie, stres i spánek. Je voděodolný (5 ATM a IP68), zobrazuje notifikace, umožňuje rychle reagovat na zprávy a na jedno nabití vydrží 2 týdny, v úsporném režimu pak až 25 dní. Stojí 1477 korun.

Přibyly i hodinky Apple Watch Series 6, které mají OLED Retina displej s funkcí Always On – zobrazuje čas a další informace. Hodinky sledují tep, aktivitu nebo okolní hladinu hluku, poskytují tréninkové programy a motivují k pohybu. Dále měří okysličení krve a vygenerují EKG. Jsou voděodolné, mají GPS a vestavěný hudební přehrávač. Podporují také platby přes Apple Pay a volání přímo přes hodinky. Mimo Apple Watch Series 6 (cena od 12.877 korun) má Vodafone v nabídce i Apple Watch SE. 

U Vodafonu je možné koupit si za 11.977 korun i novou skládací elektrickou koloběžku Ninebot Kickscooter E22E od značky Segway. Má bezúdržbová 9″ kola se všemi výhodami vzduchových pneumatik, dosahuje maximální rychlosti 20 km/h a na jedno nabití ujede až 22 km. Během jízdy z kopce rekuperuje energii a je vybavená přední i zadní brzdou, LED světly a silnými odrazkami. 

Varianta Ninebot Kicskcooter MAX G30 ujede na jedno nabití až 65 km, je vhodná i na velké vzdálenosti a je vybavená vestavěnou rychlonabíječkou. Má velká bezdušová 10″ kola, dvojitý brzdný systém s rekuperací a dosahuje rychlosti až 25 km/h. Zvládne až 20° stoupání a je odolná proti vodě s krytím IPX5. Stojí 21.977 korun.

V nabídce jsou nově i sluchátka Huawei FreeBuds Pro. Okolní ruchy účinně potlačí až o 40 dB díky ANC technologii, bluetooth sluchátka mají 3 režimy intenzity odstranění hluků. Za jejich vyladěným zvukem stojí 11mm ultramagnetické dynamické měniče, ve výbavě nechybí handsfree funkce a systém 3 mikrofonů potlačujících šumy pro čisté hovory. Na nabití hrají 4,5 h s aktivní ANC a 7 h bez ANC. Stojí 4977 korun.

Vánoční slevy až 4 tisíce

Společnost Vodafone v souvislosti s blížícími se Vánocemi pro zákazníky nachystala další speciální zařízení, která si mohou pořídit se slevou až 4 tisíce korun nebo už za 1 korunu a zbytek na splátky. 

Jde o dva modely televizorů Sony, které zvládají i vysoké 4K rozlišení. Dále je to herní konzole PlayStation 4 slim 500GB, dosud nejoblíbenější herní konzole v Česku. V balení k ní jsou i tři hry (Spiderman, Horizon Zero Dawn, Ratchet&Clank) a také druhý ovladač PS4 Dualshock v2 v červené barvě a členství PS Plus na 14 dní zdarma. Celé balení konzole vyjde před slevou na 8801 korun.

V nabídce jsou i notebooky Acer Aspire 5 nebo Lenovo Gaming 3. Ke všem chytrým telefonům dává Vodafone zákazníkovi bezplatnou výměnu rozbitého displeje, a to v prvních 3 měsících. Slevy jsou ve dvou úrovních: 4000 korun a 2000 korun. Lze je využít na všechny chytré telefony, tablety, hodinky s eSIM/SIM, notebooky, televizory Sony či herní konzoli PS4. Kromě toho věrní zákazníci u 20 vybraných zařízení zaplatí při pořízení tarifu Vodafone Neomezený počáteční platbu 1 koruna a zbytek pomocí výhodných splátek. Jde například o telefony Samsung Galaxy A71, Huawei P smart Z nebo Xiaomi Mi 10T Pro 5G.

Nárok na výši slevy určuje tarif a jeho minimální měsíční plnění, které začíná na 390 korunách při kombinované nabídce. Slevy získá zákazník při uzavření smlouvy s minimálním měsíčním plněním na 24 měsíců.

Další informace najdou zákazníci na webu a ceny zařízení jsou v přiloženém ceníku.

O Vodafone Czech Republic

Vodafone Czech Republic je od roku 2005 součástí jedné z největších telekomunikačních skupin na světě Vodafone Group. V České republice poskytuje služby více než 3,9 milionu zákazníků. Od roku 2007 přináší komplexní telekomunikační služby pro firemní zákazníky prostřednictvím řešení Vodafone OneNet a nyní provozuje přes 1,5 milionu firemních SIM karet. Po integraci UPC Česká republika v červenci 2019 se Vodafone rozrostl o 1,5 milionu domácností připojených k síti nové generace, která poskytuje více než půl milionu zákazníků služby vysokorychlostního pevného internetu, půl milionu zákazníků kabelovou televizi a dvě stě tisícům uživatelů pevné telefonní služby. Vodafone už několikrát dostal ocenění Best in Test za kvalitu hlasových služeb a datových přenosů na základě testů provedených společností umlaut (dříve P3). Aktuálně pokrývá jeho mobilní síť LTE 99 % populace ČR. Zároveň Vodafone nabízí pevné připojení k internetu, a to 99 % českých domácností. Kromě toho na podzim 2017 pokryl Českou republiku speciální sítí úzkopásmového internetu věcí NB-IoT a v prosinci téhož roku spustil komerční provoz. Vodafone se řídí dlouhodobou strategií udržitelného podnikání, hlásí se ke globálním Cílům udržitelného rozvoje (SDGs) a prostřednictvím technologií mění budoucnost k lepšímu. Vodafone chce dál přispívat k digitální společnosti, která bude pestrá a otevřená všem bez rozdílu věku nebo pohlaví, a zavázal se do roku 2025 zlepšit život miliardě lidí. Zaměstnanci firmy věnují ročně dobrovolnickým aktivitám více než 7500 hodin prostřednictvím Nadace Vodafone. Ta se za 14 let od svého založení dostala mezi nejdůležitější podporovatele a investory do technologických sociálních inovací, které zlepšují život společnosti a znevýhodněných skupin. Vodafone přispívá i k ochraně životního prostředí – do pěti let chce snížit environmentální dopad svého podnikání na polovinu. Více informací na www.vodafone.cz.