Cisco ocenilo českou pobočku NTT za oblast bezpečnosti

Praha, Česká republika – 3. listopadu 2020 – Společnost NTT Ltd., přední globální poskytovatel řízených služeb, oznámila, že na letošní partnerské konferenci Cisco Partner Summit Digital získala dvě globální ocenění – Technology Excellence: Data Center a Customer Experience. Kromě toho byly oceněny za své partnerské aktivity i lokální pobočky a mezi nimi i Česká republika jako Technology Excellence Partner of the Year v oblasti security. Celá konference proběhla s ohledem na pandemický stav digitálně.

O cenách rozhodoval tým složený ze zástupců globální partnerské organizace Cisco a regionálních výkonných manažerů. Mezi hodnocené oblasti patří inovativní procesy, úspěchy díky využití moderních architektur, programy zaměřené na strategické obchodní výsledky, využívání nových příležitostí a způsoby prodeje.

Lukáš Jelínek, Senior GTM Practices Director v NTT Ltd. v České republice, řekl: „Jsme velmi hrdí na to, že společnost Cisco ocenila naše lokální aktivity i náš trvalý závazek k technologickým inovacím v oblasti zabezpečení IT. Je to potvrzení kvality naší práce i odhodlání všech našich týmů po celém světě, zejména pak během tohoto náročného roku.“

Kromě toho získala společnost NTT Ltd. také ocenění EMEA Partner of the Year od partnerské společnosti AppDynamics. NTT spolupracuje s AppDynamics na tvorbě řešení VPM (Visibility and Performance Management), která slouží ke správě komplexních hybridních IT prostředí firem. Ocenění je potvrzením úspěšné spolupráce i motivací pro pokračování a rozvoj tohoto partnerství.