Kvalita nemusí stát majlant. S Huawei P smart 2021 dostanete prvotřídní foťák a super výdrž za hubičku

Za špičkové služby je někdy dobré si připlatit, ne vždy to však musí být podmínkou. S novým smartphonem Huawei P smart 2021 oceníte přímo nadstandardní poměr cena-výkon. Čtyřnásobný fotoaparát, obrovský displej a velkokapacitní baterii jsou k dostání za velmi atraktivní cenu.

Kapacita baterie 5000 mAh rozhodně nepřináší dlouhou výdrž pouze svátečním uživatelům. I nároční zákazníci si s modelem P smart 2021 přijdou na své, jelikož i při intenzivnějším provozu vydrží telefon fungovat na jedno nabití až tři dny. Baterie s výdrží maratonce se navíc díky systému nabíjení Huawei SuperCharge (22,5 W) dokáže při vybití rychle vrátit do plné síly.

Další předností telefonu P smart 2021 je velký, 6,67palcový Dewdrop displej s rozlišením FHD+ (2400×1080 px, 394 PPI), který zaručuje prvotřídní kvalitu obrazového zážitku. Telefon je poháněný osmijádrovým procesorem s jádry 4xCortex-A73 2.0GHz+4xCortex-A53 1.7GHz a jeho bezproblémový chod zajišťuje rychlá 4 GB operační paměť.

Svižného fungování a prostorného displeje si užijete naplno třeba při pořizování fotek. Huawei P smart 2021 je vybavený čtyřmi objektivy – zadní fotoaparát umožňuje pořizovat snímky ve vysokém rozlišení díky 48 Mpx hlavnímu objektivu, půlpalcový senzor přispívá k eliminaci šumů a lepší kvalitě obrazu. Ta je zajištěna i při nočním fotografování, s pomocí redukce šumu lze pořizovat jasné fotky s méně šumu i v extrémně tmavém prostředí.

P smart 2021 dále obsahuje 8 Mpx selfie kameru, která umožňuje uživatelům snadno pořizovat fotografie a rovnou je připravit ke sdílení. Telefon je vybaven také 120° širokoúhlým objektivem na rozšíření zorného pole – skupinové selfie už tak nebude problém, stejně jako snímky kouzelných krajin na cestách. Snímky je možné ukládat do interní paměti o velikost 128 GB. A komu by ani to nestačilo, může si snadno rozšířit úložiště pomocí paměťové karty o kapacitě až 512 GB.

Bezpečnost telefonu je zajištěna rychlou čtečkou otisku prstu, která je umístěná prakticky na boční straně telefonu, díky čemuž je pohodlněji přístupná. Huawei P smart 2021 běží na nadstavbě EMUI 10.1 operačního systému Android 10 bez Google služeb.

Nový P smart 2021 představuje skvělou volbu zejména pro mladé uživatele – velký displej znamená ještě lepší společné zážitky na dálku, kvalitní fotoaparát zase zaručuje prvotřídní fotky a záběry. To vše by nebylo tak přínosné bez baterie, která vydrží na jedno nabití až tři dny a díky tomu lze využívat všechny funkce telefonu naplno a bez starostí.

V telefonu Huawei P smart 2021 je předinstalovaný virtuální obchod AppGallery, oficiální distribuční platforma aplikací pro zařízení Huawei, která obsahuje nepřeberné množství populárních aplikací. Ty jsou rozděleny do 18 kategorií – od zábavy přes vzdělání až po podnikání. K usnadnění vyhledávání obsahu a snazší stahování aplikací slouží funkce Petal Search, která je jedním ze tří způsobů, jak mohou uživatelé Huawei vedle aplikací AppGallery a Phone Clone vyhledávat a stahovat aplikace do svých zařízení.

Huawei P smart 2021 je k dostání ve třech barevných provedeních (tmavě zeleném, zlatavém a černém) za 5 499 Kč u běžných prodejců a zároveň na shop.huawei.com.

Aktuální informace ze světa Huawei Consumer BG naleznete denně aktualizované na:

Web: https://consumer.huawei.com/cz/

Facebook – CZ/SK: https://www.facebook.com/HuaweiMobileCZSK/

YouTube: https://www.youtube.com/huaweimobileczsk

Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobileczsk

Twitter: https://twitter.com/HuaweiCZ_SK

O Huawei Consumer Business Group

Produkty a služby společnosti Huawei jsou dostupné ve více než 170 zemích a používá je třetina světové populace. V Německu, Švédsku, Rusku, Indii a Číně bylo zřízeno čtrnáct výzkumných a vývojových center. Huawei CBG je jednou ze tří obchodních jednotek společnosti Huawei a zahrnuje smartphony, PC, tablety, nositelné a cloudové služby atd. Globální síť společnosti Huawei je postavena na více než 33letých zkušenostech v telekomunikačním průmyslu a je odhodlána poskytovat nejnovější technologický pokrok spotřebitelů po celém světě.