Dnes startuje Online Festival

Každodenní maraton zajímavých ukázek a rozhovorů (nejen) o nových Xboxech potrvá do příštího čtvrtka. 

Praha, 10. 11. 2020 – U příležitosti oficiálního zahájení prodeje nových konzolí Xbox Series X|S společnosti Microsoft dnes začíná desetidenní Online Festival, který bude probíhat každý den od úterý 10. 11. do čtvrtka 19. 11. vždy od 18:00 formou živého streamu na facebookové stránce xbox.cz a také na stránkách a sociálních sítích partnerů. Hlavním partnerem Online Festivalu je Alza. Cílem akce je představit Xbox Series X|S a seznámit diváky s knihovnou her Xbox Game Pass, která propojuje hraní mezi Xboxem, PC a mobilem.

Ústředním bodem je však hráč jako člověk, který se chce bavit nejen hraním, ale také si plnit své sny. Proto Festival přivítá pestrou škálu hostů připravených lidem povědět o svém životě, cílech a úspěších, a přitom najít spojitost s hraním. Za všechny hosty můžeme uvést Ollie a Marka z Microsoftu, DJ Lucky Boye, Sterakdaryho, Chilli Tathuy nebo Deethanea a mnoho dalších. Akce bude tedy chtít diváky nejen pobavit, ale také jim přinést pozitivní poselství a motivaci k tomu, aby se svých snů nevzdávali. Celou akci můžete sledovat z pohodlí domova. 

Na Facebooku xbox.cz budou každý den zveřejňovány podrobné informace o programu pro konkrétní den. Fanoušci zároveň mohou v komentářích pokládat dotazy, na které by chtěli slyšet hosty odpovídat.