Nová speciální edice disků WD_BLACK od Western Digital odkazuje hráče na nový titul ze série Call of Duty

Call of Duty®: Black Ops Cold War získá výkon nové generace díky sběratelské edici pevných disků řady WD_BLACK 

San José, Kalifornie/Praha – 16. listopadu 2020 – Společnost Western Digital (NASDAQ: WDC) spolupracuje s tvůrci hry Call of Duty na originálním vzhledu tří vysoce výkonných produktů z řady WD_BLACK™ a přináší hráčům tři disky ve speciální edici v designu Call of Duty: Black Ops Cold War  a navíc přidává bonusové body do hry1. Tři výše zmíněné produkty jsou: Externí disky WD_BLACK P10 Game Drive a WD_BLACK P50 Game Drive SSD a nedávno uvedený interní SSD disk WD_BLACK SN850 NVMe™ s technologií PCIe® Gen4.*

„Máme radost, že nám spolupráce s tvůrci hry Call of Duty dává příležitost nabídnout naše disky ve speciální edici a designu všem věrným fanouškům,” říká Jim Welsh, viceprezident společnosti Western Digital pro zákaznická řešení, a dodává: „Víme, že hráči berou hraní her velmi vážně, a proto jsme vytvořili optimalizovaná úložiště, která jim umožní držet krok s pohlcujícími zážitky z hraní Call of Duty.”

„S tím, jak uvádíme nacházející generaci řady Black Ops, si chceme být jisti, že naši fanoušci budou mít z hraní ten nejlepší zážitek,” říká Ander Nickell, globální ředitel pro značkovou spolupráci a integrovaný marketing společnosti Activision, a dodává: „Produktová řada WD_BLACK společnosti Western Digital je vytvořena pro hráče her a společně věříme, že naši fanoušci budou nadšení z nových disků stejně tak, jako jsme nadšeni my.”

Do nové speciální edice patří:

Speciální edice disku WD_BLACK P10 Call of Duty: Black Ops Cold War 

Externí disk WD_BLACK P10 Game Drive je vytvořen speciálně pro hráče, kteří hledají, jak rozšířit možnosti své kompatibilní herní konzole2 nebo PC a jak uložit svoji knihovnu herních titulů do snadno přenosného úložiště. Společně s nákupem tohoto disku získá hráč poukaz na 1 100 bonusových bodů Call of Duty, které mohou být vyměněny za herní prvky během hry1. Tento speciální disk bude dostupný v kapacitě 2 TB** za doporučenou koncovou cenu 134 EUR. Další informace o tomto produktu naleznete na Western Digital store. Disk bude dostupný prostřednictvím vybraných prodejců a distributorů počátkem prosince 2020.

Speciální edice SSD disku WD_BLACK P50 Call of Duty: Black Ops Cold War 

Externí SSD disk WD_BLACK P50 Game Drive poskytuje počítačům a kompatibilním konzolám2 vysoké rychlosti načítání. Hráči stráví méně času čekáním na návrat do hry, a získají tak více času pro hru samotnou. Hráči, kteří si zakoupí tento disk, získají navíc poukaz na 2 400 bonusových bodů Call of Duty, které mohou být vyměněny za herní prvky během hry1. Tento nový speciální disk bude dostupný v kapacitě 1 TB** za doporučenou koncovou cenu 308 EUR. Další informace na Western Digital store. Disk bude dostupný prostřednictvím vybraných prodejců a distributorů počátkem prosince 2020.

Speciální edice SSD disku (1TB**) WD_BLACK SN850 NVMe Call of Duty: Black Ops Cold War 

Tento vysoce výkonný interní SSD disk budoucí generace snižuje dobu načítání her a přenáší soubory rychleji než předchozí generace. Interní SSD disk WD_BLACK SN850 NVMe má v základu technologii nové generace PCIe Gen4*, zajišťuje plynulejší načítání aplikací a umožňuje uživatelům rychlé bootování systému a her. Součástí nákupu je i poukaz na 2 400 bonusových bodů Call of Duty, které mohou být vyměněny za herní prvky během hry1. Tento speciální disk bude dostupný ve verzi bez chladiče a v kapacitě 1 TB**. Doporučená koncová cena je 253 EUR. Další informace o tomto produktu naleznete na Western Digital store. Disk bude dostupný prostřednictvím vybraných prodejců a distributorů počátkem prosince 2020.

Více o nových produktech a řadě WD_BLACK na www.WDBLACK.com.

O společnosti Western Digital

Western Digital vytváří ideální prostředí pro data. Jako lídr v oblasti datové infrastruktury společnost podporuje potřebné inovace, které pomáhají zákazníkům zaznamenávat a uchovávat stále rostoucí objem dat v jejich diversitě, a také nabízí možnost k uloženým datům snadno přistupovat a transformovat je. Kdekoli se data nacházejí, od pokročilých datových center přes mobilní senzory až po osobní zařízení, špičková řešení Western Digital poskytují nástroje, jak využít všech možností dat. Datacentrická řešení společnosti Western Digital jsou na trhu dostupná pod značkami Western Digital®, G-Technology™, SanDisk® a WD®.

*Interní WD_BLACK SN850 není určen pro prostředí NAS a serverů

**Pro popis ukládací kapacity je 1 TB = 1 bilion bajtů. Vlastní uživatelská kapacita může být nižší v závislosti na operačním prostředí. 

1 Hra Call of Duty: Black Ops Cold War je prodávaná samostatně. Je vyžadováno internetové připojení a účet u společnosti Activision. Nabídka platí pouze pro nákup jednoho produktu z určené řady. Bonusové body budou připsány při aktivaci hry Call of Duty: Black Ops Cold War. Bodová nabídka musí být využita do doby vyznačené na balení produktu. Western Digital si vyhrazuje právo změnit nebo ukončit tuto nabídku kdykoli bez předchozího upozornění.

2 Kompatibilní s herními konzolemi PlayStation™ 4 a PlayStation 5 (pouze pro hry PS4™) a Xbox One™ a Xbox™ Series X|S (pouze pro hry Xbox One™).