Nový model PRIM OK-A potěší fanoušky letectví

Společnost ELTON hodinářská, tradiční výrobce hodinek PRIM, připravila pro své zákazníky zcela nový sportovní model, inspirovaný počátky československého civilního letectví. 

Sportovní hodinky PRIM OK-A byly inspirovány leteckým průmyslem, jak již napovídá jejich název odkazující na mezinárodní označení československých civilních letadel. V tomto duchu bylo vytvořeno zcela nové pouzdro se šroubovací korunkou, které je masivní, zároveň však velmi příjemné na nošení. Výrazné lumi indexy, čitelné i za ztížených podmínek, připomínají palubní přístroje. Nápis na číselníku OK-A je díky použité technologii tisku vizuálně odlišný z různých úhlů pohledu. Vodotěsnost byla zvýšena na 10 ATM. Dominantou plného zadního víka je dvoulistá okřídlená vrtule, odkazující na počátky československého civilního letectví – tento symbol zdobil knoflíky předválečných stejnokrojů zaměstnanců ČSA.

Hodinky patří do nové řady PRIM AUTOMATIC a jsou osazeny kvalitním švýcarským strojkem ETA. Ostatní komponenty hodinek, jako je pouzdro, korunka, ručky nebo číselník, byly vyrobeny v novoměstské manufaktuře společnosti ELTON hodinářská.  

  Technické parametry

STROJEK: ETA

MATERIÁL POUZDRA: nerezová ocel 316L

POVRCHOVÁ ÚPRAVA: broušené

KORUNKA: nerezová ocel 316L šroubovací

SKLO:  safírové konvexní

ČÍSELNÍK: černý, bílý tisk, iluminované indexy

NÁRAMEK: řemínek NATO strap

VODOTĚSNOST: 10 ATM

VÍKO:  plné závitové

PRŮMĚR POUZDRA BEZ KORUNKY: 41 mm DÉLKA POUZDRA PŘES NOŽKY: 48 mm 

ROZTEČ NOŽEK: 20 mm

Cena 39.900 Kč s DPH

www.prim.cz