Aplikace Bolt vstupuje do Olomouce s odvozem lidí auty

Přepravní aplikace Bolt od dnešního dne začíná služby odvozu auty nabízet také v Olomouci. Při té příležitosti všem novým cestujícím nabízí slevu 50 %. Spolehlivý a bezpečný odvoz zároveň nabízí za skvělou cenu, což jistě obyvatelé Olomouce ocení. Partnerské řidiče chce stejně jako v ostatních městech, ve kterých už v České republice působí, oslovit vyššími výdělky.

“V Olomouci jsme jako v prvním městě v České republice v průběhu léta představili sdílené elektrické koloběžky. Máme radost z toho, že zde nyní můžeme spustit další z našich služeb. Jak ze strany cestujících, tak partnerských řidičů jsme byli svědky silné poptávky po naší aplikaci. Cestující na ní oceňují zejména její spolehlivost a příjemné ceny, zatímco partnerští řidiči k nám nejen v současné době přicházejí kvůli vyšším výdělkům,” říká Jakub Dvořák, manažer Boltu pro Českou republiku.

Stejně jako v dalších českých a moravských městech Bolt v Olomouci spolupracuje pouze s plně licencovanými řidiči. Uživatelé si mohou do svých chytrých telefonů aplikaci Bolt nainstalovat z Google Play nebo App Store. Po jejím nainstalování a otevření si mohou objednat jízdu s partnerským řidičem Boltu, který cestujícího vyzvedne na předem zvoleném místě. Po skončení jízdy je suma automaticky stržena z platební karty, která byla při registraci uložena v aplikaci. Za jízdu lze zaplatit také v hotovosti.

Po skončení jízdy může cestující ohodnotit úroveň služby poskytnuté řidičem a to udělením až pěti hvězdiček (při úplné spokojenosti). Dlouhodobě mohou své služby v aplikaci nabízet pouze řidiči s nejvyšším hodnocením. 

O Boltu

Bolt je přední evropská přepravní platforma, jejímž cílem je zajistit, aby doprava ve městech byla ještě dostupnější, pohodlnější a udržitelnější.

Bolt má více než 30 milionů uživatelů ve více než 35 zemích v Evropě a Africe. V současné chvíli nabízí jak přepravu auty, tak řešení z oblasti mikromobility (elektrické koloběžky a kola) a rovněž dovoz jídla nebo doručování balíčků.

Společnost se v ekologickém programu nazvaném Green Plan zavázala k úplné kompenzaci emisí vzniklých při přepravě skrze aplikaci Bolt v Evropě, což přispívá ke snížení dopadu podnikání společnosti na životní prostředí.

Označeno tagem