Rohlík Bistro rozšiřuje nabídku o dalších 26 jídel z 6 nových restaurací

/Praha, 19. 11. 2020/ Říká se, že v dobách nejtěžších se tvoří ty nejlepší nápady. Tím je  i Rohlík Bistro, které vzniklo z nápadu zachránit českou gastronomii během jarní pandemie, a to nabídkou šokově zchlazených jídel zákazníkům domů. Díky úspěchu projektu a zájmu jak restaurací, tak zákazníků, se dnes nabídka rozšiřuje o jídla z dalších šesti restaurací: Aureole, Café Buddha, Čestr, Chateau St.Havel, Kuchyň a Pizza Nuova. 


Aktuálně Rohlík Bistro nabízí 75 jídel z 15 restaurací, tradičních i alternativních, sladkých            i slaných, z české i zahraniční kuchyně. Olin Novák, komerční ředitel Rohlik Group zájem o Rohlík Bistro komentuje slovy: „Děkujeme našim zákazníkům, že v těžkých chvílích podporují kvalitní českou gastronomii skrze Rohlík Bistro. Jsme nadšení, že si zákazníci službu oblíbili a my můžeme nabídku dále rozšiřovat a zlepšovat tak kvalitu jídla a stravování obecně.“

Zařazení nabídky jídel do Rohlík Bistro komentuje Vojtěch Malý, provozní manažer restaurace Čestr: „Na znovuotevření naší restaurace jsme se nesmírně těšili a teď, když nemůžeme zákazníky přivítat přímo u nás, jsme rádi, že jim můžeme nabídnout naše vybraná jídla přes Rohlík Bistro. Kam už si od jara zvykli chodit pro speciality, na kterých si mohou pochutnat doma. Jednak si tím dny doma zpříjemnit, a zároveň podpořit v době lockdownu        i nás, zavřené podniky“.

Šokové zchlazení je metoda, jak docílit toho, aby mělo předpřipravené jídlo mnohem vyšší úroveň kvality než pokrmy, které vám dovezou hotové přímo z restaurace. Oproti jídlům uchovávaným v chladničce nedochází k úbytku přirozené vlhkosti a je tak zachována původní kvalita, čerstvost i hmotnost pokrmu. Jídla mohou zákazníci skladovat doma v ledničce až po dobu 5 dnů.  


Rohlík Bistro v červnu získalo svoje místo přímo ve stálé nabídce online supermarketu Rohlik.cz. Zákazníci tam chodí vždy, když zatouží po jídlu z oblíbené restaurace, které si mohou dopřát kdykoliv a kdekoliv. Může to být večeře z pohodlí domova, oběd při práci na home office nebo nedělní oběd s rodinou. Je to na každém, kdy si bude chtít dopřát to nejlepší na svém talíři. 


Projektovému týmu Rohlíku, který tvoří Mariana Sochorová a Vladimír Beneš, se povedlo navázat s restauracemi velmi úspěšnou spolupráci, kterou si chválí všechny tři strany – zákazník, restaurace i Rohlik.cz, kde se tak mohl sortiment rozšířit o vyhledávanou kategorii. “S restauracemi máme nastavenou skvělou partnerskou spolupráci, garantujeme jim pravidelný odběr a oni jsou rádi, že mají možnost nabídnout své speciality zákazníkům                 s dovozem až domů”, hodnotí službu Olin Novák.

Členové klubu Rohlik.cz Premium navíc ušetří 15 %. Nabídka jídel z restaurací je zahrnuta pod vlastní řadu produktů BEZ KOMPROMISU, které mají členové klubu možnost nakupovat se slevou a neplatit navíc za dopravu. 


Ve stálé nabídce Rohlík Bistro jsou jídla z těchto 15 restaurací: Alcron, Babiččina zahrada, Eska, Kantýna, Pasta Fresca, Sia, Spojka Karlín, Špejle, V Zátiší. A nově: Aureole, Café Buddha, Čestr, Chateau St.Havel, Kuchyň, Pizza Nuova.