Hráči World of Tanks budou odměněni za roky své služby

160 000+ let prémiového účtu čeká na věrné hráče

24. listopadu, 2020 — World of Tanks chce poděkovat všem svým hráčům, starým i novým, za jejich hraní a věrnost. Ti, kteří ještě nehrají World of Tanks, budou moci získat dárky, pokud se zaregistrují do 26. listopadu.Co tankista nakonec obdrží, bude záviset na tom, ve kterém roce začal hrát, přičemž více let služby nabízí více herních předmětů. 

Všechny hráče registrované do 26. listopadu dostanou dny prémiového účtu World of Tanks, x5 XP boostů a pár dalších věcí, které na ně čekají, stejně jako speciální slavnostní překvapení. Kromě toho mohou tankisté při přihlášení do svých garáží 26. listopadu najít kredity, medaile, prvky přizpůsobení, jedinečné obtisky a styly a zbrusu nový a exkluzivní americký lehký tank VI. Úrovně Super Chaffee. 

„To je náš způsob, jak poděkovat všem našim hráčům, “ uvádí Max Chuvalov, ředitel globálního publishingu World of Tanks. „Je skvělé vidět je, jak si znovu vyprávějí své tankové příběhy, protože jsou odměněni za věrnost naší hře. Ve skutečnosti je zde 65 % naší 160miliónové hráčské základny 5 nebo více let. Je opravdu pokorné sledovat, kolik lidí je s námi dodnes, a vždy se chceme ujistit, že naši hráči vědí, že jsme vděční a vděční, že jsou tu za jízdu s námi! “ 

Očekává se, že hráčům budou v rámci Well-Deserved Rewards rozdány milióny tanků. Celková výše prémiového účtu World of Tanks se navíc bude rovnat 168 539 let. Nyní je to spousta dní posílených XP a kreditů! Další informace o Well-Deserved Rewards naleznete na adrese:

https://worldoftanks.eu/en/_preview_rich_article/well-deserved-reward-2020/?consumer=pc-browser

###

O World of Tanks 

World of Tanks je první týmová, masivně multiplayerová online akční hra věnovaná válce tanků. Vrhněte se do epických tankových bitev druhé světové války s hráči z celého světa. Váš arzenál zahrnuje více než 600 obrněných vozidel z 11 zemí, vytvořených s pečlivou a historickou přesností.

Web:

O Wargamingu 

Wargaming je oceňovaný vývojář a vydavatel online her se sídlem v Nikósii na Kypru. Wargaming, který funguje od roku 1998, se stal jedním z lídrů v herním průmyslu s 5500 zaměstnanci a kancelářemi po celém světě. Více než 200 milionů hráčů si užívá tituly Wargamingu na všech hlavních herních platformách. Mezi jejich vlajkové produkty patří velmi populární free-to-play hit World of Tanks a strategická námořní akční hra World of Warships.

Oficiální web: