Western Digital startuje vánoční kampaň a představuje nový SSD disk WD_BLACK SN850 NVMe. Vše začíná soutěží o počítač v hodnotě 80 000 korun

Praha, 25. listopadu. Společnost Western Digital a její značka WD_BLACK zahajuje vánoční kampaň. Výrobce výkonných herních SSD disků pro své zákazníky, nadšené hráče počítačových her, připravil soutěž o vysoce výkonný herní počítač v hodnotě 80 000 korun. Počítač je vybaven dvěma interními SSD disky WD_BLACK SN850 NVMe a pevným diskem WD_BLACK s kapacitou 6 TB. Navíc je sestava doplněná o externí SSD WD_BLACK P50. Prémiový herní počítač pro výherce sestavili specialisté z TichéPC.sk. Kromě hlavní ceny se hraje i o další produkty se značkou WD_BLACK, jako jsou externí herní disky WD_BLACK D50 a P50 a také AIC karta WD_BLACK AN1500 a dárkové balíčky s tématikou Vodafone MČR v počítačových hrách. Pořadatelem soutěže je agentura PLAYzone v partnerství s WD_BLACK.

Nové promo společnosti Western Digital v rámci kampaně Vánoce s WD_BLACK naděluje svým zákazníkům hodnotné ceny. Vítěz si odnese casemoddovaný počítač s komponenty WD_BLACK, konkrétně s vysokorychlostními SSD disky WD_BLACK SN850 NVMe 1TB a 500 GB, interním HDD WD_BLACK 3,5″ 6 TB a externím SSD diskem WD_BLACK P50. Počítač je navíc vybaven 8GB grafickou kartou MSI GeForce RTX 2070 SUPER GAMING X TRIO a procesorem AMD Ryzen 9 3900XT 4.7 GHz. Do soutěže se může zapojit každý, kdo zakoupí vybrané produkty WD_BLACK a vyplní formulář na soutěžním webu wdblack.playzone.cz. Kromě hlavní ceny mohou soutěžící vyhrát také další produkty od společnosti Western Digital, a to externí herní disk WD_BLACK D50 nebo P50 případně AIC kartu WD_BLACK AN1500 nebo speciální dárkové balíčky s tématikou největšího esportového turnaje v Česku, Vodafone MČR v počítačových hrách. Soutěž končí 31. 1. 2021. 

„Velmi si vážíme našich zákazníků, nadšených hráčů počítačových her, kteří si vybírají naše produkty WD_BLACK. Za jejich důvěru k naší značce se jim chceme odvděčit, Rozhodli jsme se několika šťastným udělat hezké Vánoce a k zakoupenému disku WD_BLACK přidat šanci získat i atraktivní dárek. A co potěší hráče více než špičkový počítač, na kterém si mohou vychutnat ty nejnovější herní tituly? Přeji všem, aby si svátky užili, a třeba i u nějaké své oblíbené hry,“ říká Lukáš Paskovský, Senior Manager, Partner Marketing EMEA ve Western Digital. 

WD_BLACK SN850 NVMe SSD pro milovníky herního výkonu

Nová kampaň Vánoce s WD_BLACK doprovází uvedení nového revolučního SSD disku WD_BLACK SN850 NVMe. Ten je určen především pro hráče náročných her, kteří preferují špičkové počítačové sestavy s vysokým výkonem. Disk disponuje technologií PCIe Gen4 o rychlosti čtení 7 000 MB/s a zápisu 5 300 MB/s a kapacitou až 2 TB. Hodnota 1 000 000 IOPS pak zaručuje plynulé hraní a rychlou odezvu pro maximální herní zážitek. Software WD_BLACK Dashboard navíc nabídne uživatelům absolutní kontrolu nad systémem. Umožní totiž monitorovat stav disku a optimalizovat jeho výkon pomocí herního režimu. Využití technologie 3D NAND společnosti Western Digital navíc propůjčí spolehlivost a odolnost potřebné k udržení profesionální úrovně výkonu.

Na své si ale přijdou i fanoušci herního designu. Ty potěší RGB podsvícení, které mohou v systému Windows ovládat prostřednictvím aplikace WD_BLACK Dashboard (pouze u verze s chladičem). Model WD_BLACK SN850 je navíc velmi útlý a lehký díky provedení M.2 2280, které zapadne do každé herní sestavy, a je k dostání v provedení s chladičem (pro stolní počítače) i bez něj.

Specifikace výherního počítače 

Disk: 2× WD_BLACK SSD disk SN850 NVMe (1 TB + 500 GB)

Disk: WD_BLACK HDD 3,5″ disk 6 TB

Disk: externí SSD WD_BLACK P50 s USB 3.2 o kapacitě 500 GB

Procesor: AMD Ryzen 9 3900XT 4.7 GHz

Grafická karta: MSI GeForce RTX 2070 SUPER GAMING X TRIO, 8 GB GDDR6

Paměti RAM: G.Skill Trident Z RGB DDR4 16 GB (2 x 8 GB) 3200 MHz CL14

Základní deska: ASUS ROG Strix X570-E Gaming

Zdroj: Corsair 850 W RMX Series RM850x, 80 PLUS Gold

Case: Fractal Design Define 7 Black TG Light Tint

Užitečné odkazy

Soutěžní web

www.wdblack.playzone.cz 

Fotogalerie

https://bit.ly/3f345zE

Promo video produktu WD_BLACK SN850 NVMe SSD https://www.youtube.com/watch?time_continue=11&v=piiGUvjK1mA&feature=emb_title&ab_channel=WD_BLACK 

O společnosti Western Digital

Western Digital vytváří ideální prostředí pro data. Jako lídr v oblasti datové infrastruktury společnost podporuje potřebné inovace, které pomáhají zákazníkům zaznamenávat a uchovávat stále rostoucí objem dat v jejich diversitě, a také nabízí možnost k uloženým datům snadno přistupovat a transformovat je. Kdekoli se data nacházejí, od pokročilých datových center přes mobilní senzory až po osobní zařízení, špičková řešení Western Digital poskytují nástroje, jak využít všech možností dat. Datacentrická řešení společnosti Western Digital jsou na trhu dostupná pod značkami Western Digital®, G-Technology™, SanDisk® a WD®.

O PLAYzone

Agentura PLAYzone se zaměřuje na pořádání herních eventů, online marketing v herní komunitě, profesionální živé přenosy z herních i neherních akcí a také každoroční pořádaní Mistrovství České republiky v počítačových hrách a Vodafone Mistrovství České republiky v mobilních hrách, která jsou považována za vrcholné esportové akce roku. Velkou aktivitou je také portál PLAYzone.cz, jenž je nejnavštěvovanějším herním portálem na českém internetu a jehož náplní je každodenní pořádání turnajů a zpravodajství z domácího i zahraničního světa progamingu, společně s celou řadou komunitních aktivit. V roce 2019 se strategicky spojila se stanicí Prima COOL. Cílem tohoto spojení je rozvoj esportu a dále pak zatraktivnění televizního a online vysílání na Prima COOL.