DLA Piper Prague posiluje svůj tým. Novým vedoucím oddělení pracovního práva se stal Ondřej Chlada

Mezinárodní advokátní kancelář DLA Piper do svých řad přivítala dalšího člena. Ondřej Chlada povede v rámci kanceláře oddělení pracovního práva. Ondřej byl oceněn Finance Monthly Global Awards jako právník roku 2018 v oblasti pracovního práva a v posledních letech je uznáván jako jeden z nejlepších odborníků na pracovní právo v České republice dle žebříčku Best Lawyer.

Ondřej se již více jak 10 let specializuje na  pracovní právo včetně vedení soudních sporů a navazující oblastí, jako například řešení imigračních záležitostí, problematiku nelegální práce, diskriminaci, agenturní zaměstnávání, právní postavení statutárních orgánů a  i na problematiku práce z domova. 

„Možnosti spolupráce s DLA Piper si velmi vážím. Věřím, že moje zkušenosti budu moci ve svém novém působišti plně zúročit a budu se tak podílet na poskytování špičkových služeb pro klienty DLA Piper. Těším se, že budu mít možnost se v prostředí prestižní mezinárodní kanceláře spolu s novými kolegy podílet na velmi zajímavých projektech nejen v České republice, ale i po celém světě a postavit se novým výzvám, které díky své  šíři a pestrosti pracovní právo bezpochyby přináší,” uvádí ke svému novému angažmá Ondřej Chlada, Senior Associate DLA Piper. 

Ondřej je také členem několika profesních asociací. Je členem České asociace advokátů specializujících se na pracovní právo (CzELA), European Employment Lawyers Association (EELA) a působí v kolegiu expertů Asociace pro rozvoj kolektivního vyjednávání a pracovních vztahů (AKV).

„Příchodem Ondřeje jsme naše řady rozšířili o další významnou kapacitu v oboru, jež nám pomůže ještě více posílit naši pozici na trhu a poskytnout našim klientům jedinečné služby v této dynamicky se měnící právní oblasti. Jsem si jist, že  svojí odborností, dlouholetými zkušenostmi a svým pozitivním přístupem DLA Piper jednoznačně obohatí. Je mi proto potěšením ho mezi námi přivítat a velmi se těším na naši budoucí spolupráci, říká Miroslav Dubovský, Country Managing Partner DLA Piper.

Konec

Poznámka pro editory:

  1. DLA Piper je mezinárodní advokátní kancelář působící ve více než 40 zemích napříč Evropou, Amerikou, Blízkým východem, Afrikou i oblastí Asie a Tichomoří, což jí umožňuje poskytovat klientům právní pomoc kdekoli ve světě.
  2. Pražská kancelář působí na českém trhu přes 25 let, a to v řadě právních oborů a průmyslových odvětví.
  3. Další informace o organizaci a službách firmy lze nalézt na jejích stránkách http://www.dlapiper.com