Tematický program Retro Music TV vysílá celoplošně v DVB-T2

Praha, 30. listopadu 2020 – Tematický program Retro Music TV bude nově dostupný pro diváky v celém Česku. České Radiokomunikace (CRA) zařazují tento program do multiplexu 22. Vysílání se spustilo dnes v 10:00. 

Program Retro Music TV je tematickým hudebním kanálem, který do léta vysílal v regionální DVB-T2 sítí 8 a přechodové DVB-T2 síti 12. Nyní Retro spouští své vysílání v celoplošném DVB-T2 multiplexu 22. Zaujímá pozici, která byla označena jako Test 3, kdo měl tuto pozici na své předvolbě, nemusí nový hudební kanál ladit. Aktuální složení multiplexu 22 je nyní následující:


MUX22
1Prima
2Prima COOL
3Prima ZOOM
4Prima MAX
5Prima KRIMI
6Prima love
7CNN Prima News 
8Prima +1
9Óčko
10Óčko STAR
11Retro Music TV
11Test-1
12Test-2 
13RADIO PROGLAS

Zařazením do vysílací DVB-T2 sítě si Retro Music TV zajistila celoplošné pokrytí signálem a vysokou dostupnost na celém území ČR. Pozemní televizní vysílání pokrývá svým signálem více než 99 % domácností v ČR a pozemní televize je pro diváky jedinou bezplatnou platformou. 

České Radiokomunikace a.s. (CRA) jsou leaderem v poskytování digitální infrastruktury. Kromě vysílacích služeb se firma zaměřuje na propojování světa televize, rádia a internetu. Provozuje vlastní datová centra a svým zákazníkům poskytuje špičkový výpočetní výkon. CRA disponují vlastní optickou páteřní sítí a díky silné vysílací infrastruktuře mohou nabídnout zákazníkům i bezdrátové řešení, případně připojení blízkých lokalit pomocí optických vláken. 

Stáhněte si aplikaci CRA, vše o produktech, interaktivně na jednom místě: