Společnost Epson představuje nové portfolio zážitkových digitálních informačních a reklamních signage projektorů

30. listopadu 2020 – Společnost Epson, přední světový výrobce projektorů, rozšiřuje portfolio svých laserových projektorů o šest nových modelů, které zajistí ještě větší efektivnost informačních projekcí signage a podmanivé zážitkové projekce pro celou řadu komerčních prostředí, včetně prodejen, pohostinských zařízení, muzeí a různých atrakcí pro návštěvníky. 

Nejnovější laserové projektory kombinují výkonnou technologii 3LCD projekce s uživatelsky přívětivým softwarem a především podporují kreativitu značek v oblasti vizuální prezentace a v dosažení ještě vyšší míry zaujetí a interakce zákazníků. 

Nové série EB-L250F, EB-750 a EB-800 jsou vybaveny laserovým světelným zdrojem, který vydrží až 20 000 hodin provozu bez nutnosti údržby. Nabídnou také nový intuitivní software, široké možnosti připojení a flexibilní instalaci, která umožní promítat obsah doslova kdekoli. Tyto projektory umí promítat obsah bez okrajů na zdi, podlahy, stropy, a zvládají dokonce i promítání na 3D objekty. Značky tak mají možnost být ve svých prezentacích ještě kreativnější, díky čemuž mohou překvapit a potěšit zákazníky.

Značky hledají nové způsoby, jak vyniknout, a je proto důležité, aby vytěžily maximum ze stávajícího prostoru a přinášely jasný, působivý a relevantní obsah. Nové portfolio projektorů společnosti Epson přináší inovativní, zážitková řešení, která jsou finančně dostupná, spolehlivá a snadno se používají,“ prohlásil Michal Holovský, Account Manager Professional Displays ve společnosti Epson Europe CZ & SK.“

„Od promítání aktuálních sdělení, jako jsou například informace o dodržování vzájemných rozestupů, až po vyzdvihnutí nejnovějších prodejních akcí či vytváření vzrušujících a tajemných zážitků pro hosty, nakupující, turisty a návštěvníky – nové projektory Epson budou i nadále zlepšovat způsob interakce zákazníků se značkami a produkty.“ 

Mezi novými projektory jsou modely s ultra krátkou projekční vzdáleností a modely se standardní projekční vzdáleností, díky nimž je pro uživatele snadné a cenově dostupné nasadit dynamický obsah a splnit potřeby současných reklamních a informačních projekcí signage. Portfolio projektorů Epson nabízí výkon od 2 000 do 5 000 lumenů bílého a barevného světla a využívá laserovou technologii 3LCD a disponuje rozlišením až 1080p full HD. 

Nové série EB-L250F, EB-750 a EB-800 umožňují flexibilní 360stupňovou instalaci a nabízejí více možností připojení, včetně HDMI, HDBaseT, integrovaného bezdrátového připojení a Miracast. To umožňuje snadnou instalaci a integraci do existující infrastruktury CMS. Uživatelé také mohou připojit dva nebo více projektorů a využít integrovaný systém splynutí okrajů, což umožňuje vytvořit podmanivé prostory nebo rozzářit celou stěnu jedním velkým obrazem. Kromě toho, funkce rozdělení obrazovky nabízí uživatelům možnost připojit několik různých vstupů a zobrazovat najednou více různých obsahů.

Řady EB-L250F, EB-750 a EB-800 jsou kompatibilní se softwarem Epson Projector Content Manager a aplikací Epson Creative Projection, které společně poskytují kompletní řešení pro správu a vlastní tvorbu obsahu.

Software Epson Projector Content Manager umožňuje vytváření playlistů fotografií, videí, filtrů tvarů a efektů, které lze naprogramovat a uložit do externího úložiště, a následně obsah přehrávat bez kabelu přímo z projektoru.

Epson Creative Projection poskytuje snadný přístup k celé řadě kreativních prvků a umožňuje uživatelům vytvářet vlastní obsah sestávající z kombinace videí, fotografií, textů a existujících přednastavených filtrů nebo si stáhnout nový obsah, a přinášet díky tomu jedinečné efekty. Aplikace Epson Creative Projection je kompatibilní se zařízeními iOS a nabízí pokročilé funkce jako například úpravu obrazu, bodovou korekci a schopnost promítat přímo ze zařízení.

Nové projektory staví na úspěchu nedávno představených mini laserových projektorů EB-W70 a EB-W75. Tyto lehké kompaktní přenosné projektory o hmotnosti 2,7 kg byly navrženy speciálně pro butikové prodejny a zážitková prostředí. Model EB-W70 a EB-W75 nabízí krátký projekční poměr 1,04 : 1, 360stupňovou projekci a elegantní moderní design v černé i bílé barvě, dále také integrované připojení Bluetooth® a připojení HDMI pro snadné streamování a sdílení poutavého kreativního obsahu.

Řady EB-800, EB-750 a EB-L250F budou dostupné od prosince. Všechny modely budou v nabídce v bílé a černé barvě.

O společnosti Epson

Společnost Epson je globálním technologickým lídrem, který propojuje lidi, věci a informace pomocí nebývale efektivních, kompaktních a precizních technologií. Společnost se soustředí na to, aby přinášela inovace a překonala očekávání zákazníků v oblasti inkoustového tisku, vizuální komunikace, přenosné elektroniky a robotiky. Epson je hrdý na to, že pomáhá spoluvytvářet udržitelnou společnost, a rovněž na své dlouhodobé snahy o naplnění Cílů udržitelného rozvoje OSN.

Globální korporace Epson Group vedená společností Seiko Epson Corporation se sídlem v Japonsku dosahuje ročních prodejů v hodnotě přesahující 1 miliardu JPY. global.epson.com