Darujte zdraví s iDNES Premium: Nová sekce přináší svým členům exkluzivní zdravotní péči

iDNES Premium, projekt mediální skupiny MAFRA, který nabízí exkluzivní obsah doplněný o kvalitní zábavu, se od 1. prosince rozrůstá o novou sekci věnovanou zdraví. Speciál iDNES Premium Zdraví nabídne vedle pestrého prémiového obsahu, včetně rozhovorů s lékaři a předními odborníky na zdravotní problematiku, také spektrum unikátních výhod spojených s péčí o zdraví – například přednostní objednání, či zvýhodněné ceny na žádaná vyšetření. iDNES Premium Zdraví je k dispozici všem uživatelům iDNES Premium, kteří mají aktivováno roční členství.

V první vlně výhod, které členové iDNES Premium získají v rámci sekce Zdraví, jsou například nejpřesnější RT-PCR testy na covid-19. Členský benefit zahrnuje výhodnou cenu, možnost objednávky hned na následující den a dodání výsledků, včetně mezinárodního certifikátu, do 24 hodin od odebrání vzorků. 

Přednostní objednávky jsou k dispozici také na magnetickou rezonanci, onkogynekologickou prevenci a zejména na ortopedické zákroky jako operace kloubů, kyčlí a podobně. Díky iDNES Premium Zdraví proběhne operace maximálně do 2 měsíců po prvotní konzultaci.

Výjimečné výhody čekají také na nastávající maminky: Exkluzivní 25% slevu mohou získat na ultrazvukový balíček pro první a druhý trimestr těhotenství. Za zvýhodněnou cenu si rovněž mohou nechat provést Prenascan – vyšetření DNA z krve, které dokáže odhalit případné genetické vady plodu. 

Čtenáři, které trápí křečové žíly, mohou díky členství v prémiovém klubu bezplatně využít nezávaznou konzultaci s odborníkem.

Veškerá vyšetření jsou dohodnuta ve špičkových zařízeních po celé České republice, jako je například Iscare, Vidia Diagnostika, Ifcor, Gennet, GynCentrum a řada dalších.

iDNES Premium Zdraví je k dispozici všem předplatitelům iDNES Premium s ročním členstvím. Jeho cena je 390 Kč za rok, uživatelé tedy za členství na období dvanácti měsíců zaplatí jen hodnotu deseti měsíčních plateb. Stávající členové iDNES Premium si roční členství mohou přikoupit a bude jim o již zaplacenou dobu prodlouženo.

O MEDIÁLNÍ SKUPINĚ MAFRA 

Mediální skupina MAFRA je největším multimediálním domem na českém trhu, který prostřednictvím svých produktů pravidelně osloví 3,2 milionu čtenářů tisku a měsíčně 7,5 milionu návštěvníků internetu. 

Celková čtenost titulů MAFRA je 5,1 milionu čtenářů, což představuje 57,7 % populace v ČR ve věku 12-79 let. Měsíční návštěvnost internetových projektů dosahuje 7,5 milionu reálných uživatelů.

Tiskové portfolio mediální skupiny MAFRA zahrnuje širokou škálu titulů napříč segmenty od deníků s vkládanými magazíny přes celostátní zpravodajské týdeníky, společenské časopisy, tituly zdarma po programové tituly, časopisy životního stylu pro ženy a další

Vlajkovou lodí je nejčtenější seriózní deník Mladá fronta DNES, druhým deníkem ve skupině jsou Lidové noviny. Kategorii bezplatných tištěných titulů zastupuje deník METRO a regionální týdeník 5plus2. 

Zástupcem v časopiseckém segmentu je zpravodajsko-společenský týdeník TÉMA, který se s nejvyšším prodaným nákladem řadí mezi nejčtenější tituly ve své kategorii.  Mezi top tituly v nabídce časopisů dále patří Cosmopolitan, Esquire, Harper’s Bazaar, Chvilka pro tebe, Pestrý svět, Rytmus života, Tina, Týdeník Televize a Žena a život.

Zpravodajské portfolio doplňují největší zpravodajský web iDNES.cz, prémiový produkt iDNES Premium pro registrované členy, který nabízí exkluzivní obsah doplněný o kvalitní zábavu, dále videoportál iDNES.tv, zpravodajský server Lidovky.cz a eMimino.cz, největší komunitní web pro maminky. Rodina iDNES.cz zahrnuje také komunitní weby s různým zaměřením: největší internetové fotoalbum Rajče.net a realitní web reality.idnes.cz.  

Do skupiny dále patří  zábavný videoportál iDNES KINO, skupina hudebních TV stanic Óčko a Rádio Impuls (součástí mediální divize Agrofert), virtuální operátor MOBIL.CZ, největší a nejstarší cashback portál VratnéPeníze.cz, mobilní aplikace Portmonka a IDOS.cz, vyhledávač jízdních řádů ve veřejné dopravě.  

Digitál je ve skupině MAFRA zastoupen společností ACOMWARE, konzultační společností pro digitální marketing. 

MAFRA také drží obchodní podíl ve skupině TICKETPORTAL, největší ticketingové společnosti v Česku a na Slovensku. 

Skupina je rovněž mediazastupitelem největšího českého webu o osobních financích Peníze.cz. 

Na Slovensku je portfolio mediální skupiny MAFRA zastoupeno vydavatelstvím MAFRA Slovakia, které vydává například Hospodárske noviny, magazíny Evita a TÉMA a je provozovatelem webového portálu HNonline.sk a dalších titulů. 

Nedílnou součástí skupiny jsou také tiskárny MAFRAPRINT, které zajišťují nejen coldsetový tisk všech titulů MAFRA, ale i velkonákladový tisk pro obchodní partnery.