Vinograf bojuje a láká na zábavnou online degustaci vína s Petrem Čtvrtníčkem

restaurace a vinný bar Vinograf pokračuje ve snaze dávat lidem gastronomické a vinné zážitky i přesto, že musí mít zavřeno. Ve čtvrtek 3. prosince od 7 večer tak bude na facebooku vysílat online degustaci vína, ve které bude vedle šéfsommelierky Kláry Kollárové vystupovat i herec Petr Čtvrtníček. Dvojice už spolu natočila i krátkou pozvánku

Sledování degustace bude bez omezení na facebookové stránce Vinografu. Ti, kdo se jí budou chtít účastnit úplně a zkoušet vína, o kterých bude řeč, si mohou z Vinografího e-shopu nechat doručit balíček, ve kterém najdou vše potřebné – od instrukcí, po láhve vína a degustační pomůcky.

Bude to taková degustace a minikurz o víně v jednom. Naším cílem je diváky a účastníky degustace maličko vzdělávat a také je pobavit a vedle toho taky podpořit finanční přežití Vinografu,” vysvětluje šéfsommelierka Vinografu Klára Kollárová.

Jde tak o další aktivitu, kterou se Vinograf snaží vycházet i přes zavřené provozovny vstříc svým klientům. Kromě otevření obchodu a rozvážky vín a jídla až domů spustil zhruba před 14 dny službu Vinný asistent, což je linka, na jejímž konci sommelieři Vinografu ať už pomocí chatu, videohovoru nebo audiohovoru poradí s výběrem vína.

Vinograf navštívila policie na udání – sledujte twitter spolumajitele Jana Horešovského nebo se ho neváhejte na cokoliv ohledně podnikání v gastru zeptat.

Video pozvánka na online degustaci: https://youtu.be/Cf7RoE5Ams0