Sberbank obnovuje plný provoz všech svých poboček a firemních center

Praha 2. 12. 2020 – Sberbank od čtvrtka 3. prosince 2020 obnovuje běžný provoz všech svých poboček a firemních center, které tak budou mít otevřeno dle původní otevírací doby. Vychází tak maximálně vstříc svým klientům, kterým se snaží co nejrychleji zajistit co nejlepší servis. Klienti nadále mohou řešit i většinu svých potřeb přes internetového bankovnictví, webové stránky Sberbank.cz nebo call centrum 800 133 444.

Banka měla po celou dobu nouzového režimu všechny své pobočky otevřené, pouze zkrátila s ohledem na preventivní opatření dobu otevření. V omezeném režimu fungovala i firemní centra. Nyní opět všechny pobočky otevírá dle původní otevírací doby včetně poboček v obchodních centrech v Praze a Brně, které jsou otevřené i o víkendech. Všechna firemní centra i firemní bankéři jsou opět komerčním klientům Sberbank k dispozici tak, jak byli dříve zvyklí. Sberbank klientům umožňuje sjednat si individuální schůzku s bankéřem mimo otvírací dobu poboček.

„Velice si vážím toho, že se nám podařilo po celou dobu udržet všechny pobočky v provozu a nyní můžeme klientům otevřít dle původní doby tak, jak byli zvyklí. Děkuji každému našemu zaměstnanci na pobočce za vysoké pracovní nasazení v této náročné době. A věřím, že klienti ocení naši snahu o zachování co nejlepšího servisu,“ říká Milan Horák, Head of Retail Sales, Sberbank.

Všechny pobočky Sberbank v České republice budou od 3. prosince 2020 otevřeny dle standardní otevírací doby. Banka však bude zachovávat opatření k co nejvyšší ochraně zdraví zaměstnanců a klientů. Nadále budou při vstupu do pobočky vyžadovány roušky nebo jiná ochrana obličeje, dodržování minimálních odstupů a omezení délky pobytu uvnitř pobočky. Prostor mezi klientem a pracovníkem na přepážce je stále oddělen plexisklem a pobočky jsou pravidelně dezinfikovány. Klientům je k dispozici i dálkový přístup pomocí internetového bankovnictví, webových stránek Sberbank.cz a call centra 800 133 444.

Sberbank CZ, a.s. 

Sberbank CZ se svými finančními produkty a službami zaměřuje na retailové klienty, malé a střední firmy a velké společnosti. Její základní hodnotou je co nejvyšší spokojenost klientů. Zakládá si na férovém přístupu a vstřícných službách. V rámci firemního bankovnictví má Sberbank CZ vedle nabídky běžných bankovních produktů silnou pozici v oblasti devizových operací, strukturovaného a exportního financování. Na českém trhu působí Sberbank CZ od roku 1993, od 1. ledna 1997 jako samostatná akciová společnost. Jejím majoritním vlastníkem je Sberbank Europe AG se sídlem ve Vídni.

www.sberbank.cz