HP uvádí na trh HP U28 4K HDR – spotřebitelský displej pro tvůrce obsahu,

Společnost HP představuje svůj první spotřebitelský displej pro tvůrce obsahu, který nese označení HP U28 4K HDR. Zakoupit jej bude možné od 15. prosince. 

Stále více zákazníků požaduje, aby si společnosti počínaly zodpovědně vůči životnímu prostředí. HP U28 4K HDR tuto myšlenku naplňuje, neboť jde o první spotřebitelský displej na světě, při jehož výrobě byly použity plasty, které by jinak skončily v oceánech.[1] Objem těchto plastů se rovná více než třem recyklovaným plastovým lahvím na vodu.[2] Pozornost byla upřena i k obalům, jež pocházejí z udržitelných zdrojů a jsou recyklovatelné.[3] Displej U28 je určen pro tvůrce obsahu, kteří hledají řešení oživující jejich vize pomocí těchto prvků: 

  • Dokonalé obrazové detaily. Tento displej s rozlišením 4K, jenž se může chlubit panelem IPS, technologií HDR a širokými pozorovacími úhly, vám umožní vytvářet dokonalý obrazový obsah tak jasný, jak jen oko dokáže postřehnout.[4] 
  • Realistické barvy. Nechte probudit vaši kreativitu pomocí displeje, jenž je optimalizován a připraven k tvorbě pomocí kalibrace barev. Posuňte svůj obsah na novou úroveň pomocí integrovaných nástrojů, jako je Design for Web a Design for Photography. S technologií HP Eye Ease si navíc můžete užívat zapnutý filtr modrého světla, který nemá vliv na přesnost barev. 
  • Bez nepořádku a přizpůsobitelný. Upravte si svůj pracovní prostor podle svých tvůrčích potřeb. Nyní můžete vytvářet svůj nejlepší obsah a přitom zůstat v pohodlí. Navíc si můžete vychutnat prostor zbavený nepořádku díky jedinému kabelu USB-C® pro připojení a nabíjení vícera zařízení, včetně notebooku do 65W. 

Dostupnost a cena

  • Displej HP UP28 4K s úhlopříčkou 28 palců bude v prodeji od 15. prosince za cenu od 9 990 Kč.
Označeno tagem