ITeuro uvádí na český trh Infor CloudSuite Industrial (SyteLine) 10, novou generaci ERP pro podniky s diskrétní výrobou

Ostrava | 4. prosince 2020 – Softwarová společnost ITeuro, která v Česku už od roku 2000 implementuje ERP systém Infor CloudSuite Industrial (SyteLine), nyní uvádí na tuzemský trh nejnovější verzi 10. Funkčním rozsahem a škálovatelností se jedná spíše o ERP platformu pro komplexní pokrytí potřeb výrobních firem různých velikostí. Míří především na obory diskrétní výroby jako strojírenství, výroba dílů pro automotive, high-tech, zpracování a obrábění kovů, plastikářství, výroba strojů a zařízení nebo tisk. Verze 10 je určena nejen pro nové zákazníky nebo stávající uživatele předchozích verzí Infor CloudSuite Industrial (SyteLine). Je vhodná i pro přirozený upgrade z jiných ERP systémů od společnosti Infor, například Infor MAX, Infor XA či Infor VISUAL. Stejně tak může být nástupcem starších ERP pro výrobní firmy jako Safír, Avalon, Factory a dalších od různých výrobců. 

Řešení pochází od mezinárodní firmy Infor, která je světovým lídrem v cloudových podnikových aplikacích. ERP Infor CloudSuite Industrial (SyteLine) 10 je samozřejmě nadále dostupné i on-premise, přináší však pro tento typ instalací inovativní „kontinuální upgrade“ obvyklý právě pro cloudové prostředí. V praxi to znamená, že verze 10 bude trvale rozvíjena a zákazníci budou průběžně dostávat aktualizace formou pravidelných balíčků. Nové funkce, nástroje a technologie tak budou mít k dispozici rychleji, bez systémových odstávek a celkově se vyhnou dalším „mezigeneračním“ upgradům.

„Verze 10 ERP Infor CloudSuite Industrial (SyteLine) představuje 35 let zkušeností z více než 5 000 výrobních podniků celého světa. Integrovaná best practice je bezesporu velkou výhodou tohoto produktu. Díky silnému vývojovému zázemí společnosti Infor je to zároveň řešení postavené na nejmodernějších technologiích s vyspělými nástroji, které firmám umožňují rychle se adaptovat na velmi proměnlivé podmínky současného byznysu. Proto se jedná o řešení, na které je právě teď vhodná doba upgradovat ze starších ERP nejen od Inforu, ale třeba i z funkcionálně už nevyhovujících ERP od menších výrobců,“ říká obchodní ředitel ITeuro Petr Šperka.

Od verze 10 rovněž Infor CloudSuite Industrial (SyteLine) rozšiřuje funkcionalitu v jádře. Špičkový systém pro řízení diskrétní výroby je u verze 9 možné doplnit balíčky s dodatečnými funkcemi a nástroji, které jsou ve verzi 10 do jádra kompletně integrovány. Jedná se například o Automotive Pack, Molding Pack (slévárenství) nebo Printing and Packaging (tiskařský a obalový průmysl).

Infor CloudSuite Industrial (SyteLine) 10 také otevírá cestu k využití nových nástrojů Inforu jako umělé inteligence Coleman, úložiště Data Lake, analytiky Birst, B2B e-commerce Rhythm nebo nativních mobilních aplikací. Současně se vylepšuje klíčová funkcionalita pokročilého plánování a rozvrhování APS nebo zákaznického portálu, ale i uživatelského rozhraní. Přichystány jsou rovněž nové domovské stránky.

„Infor CSI (SyteLine) 10 je sám, případně ve spojení s dalšími produkty z rodiny Infor skutečně efektivním end-to-end informačním řešením pro výrobní podnik. Pochází od jednoho výrobce softwaru a uživatelé pracují v jednotném prostředí. Pokrývá všechny potřeby od pokročilého plánování výroby APS, konfigurátoru výrobků a zakázek přes technickou přípravu výroby včetně změnového řízení, oblast kvality, servisu výrobků i interní údržby až po portály pro dodavatele i odběratele, CRM, projektové řízení, datovou analytiku a mnoho dalších,“ dodává P. Šperka z ITeuro.

Například potřeba zavedení pokročilého plánování výroby vedla v roce 2015 k upgradu z ERP Infor MAX na Infor CloudSuite Industrial (SyteLine) firmu KOVOLIS HEDVIKOV, největší českou tlakovou slévárnu hliníku. Tento nástroj je přitom součástí jádra ERP Infor CloudSuite Industrial (SyteLine) více než 20 let a ve verzi 10 je opět vylepšen.

Společnost ITeuro, která je Gold Channel Partnerem Inforu pro Českou republiku a zároveň jako první v regionu střední a východní Evropy úspěšně prošla novým programem Infor Certification pro Infor CloudSuite Industrial (SyteLine), už implementuje první projekty verze 10.

O společnosti ITeuro, a.s.

ITeuro je česká konzultační a softwarová společnost se sídlem v Ostravě. Na domácím a slovenském trhu už od roku 2000 implementuje světově využívaný informační systém Infor CloudSuite Industrial (SyteLine), zároveň připravuje jeho lokální jazykovou a legislativní verzi. Kromě toho ITeuro vytváří vlastní softwarová řešení pro výrobní podniky. Hlavním produktem je InduStream pro digitální sběr a distribuci dat ve výrobě a skladech, napojení na stroje, digitální podporu procesů (výroba, údržba, kvalita a další) a WMS. Společnost také poskytuje výrobním firmám související konzultační služby ke zvýšení efektivity a produktivity.