Co říkají Češi na vůbec první outdoorové hodinky HONOR Watch GS Pro?

[Praha, 7. prosince 2020] – Vůbec první outdoorové hodinky HONOR Watch GS Pro na sebe opět strhávají pozornost! Po zlaté ceně Outdoor Innovation Wearable Gold Award udělenou odborníky na mezinárodním veletrhu IFA v Berlíně si hodinky získaly srdce i běžných uživatelů. HONOR nechal své fanoušky, aby hodinky sami otestovali. Jak u nich obstály?

C:\Users\d84171079\Downloads\PR_1376x984_GSPro_Testovani_01.jpg

Nejvíce ohromila bezkonkurenční výdrž baterie 25 dní na 1 nabití

Z výsledků jasně vyplývá, že fanoušci HONOR nejvíce oceňují ohromující baterii, která slibuje výdrž až 25 dní na jedno nabití! Sami si výdrž baterie otestovali a v průzkumu ji popsali jako excelentní. 

Extrémní odolnost proti přírodní vlivům vyzkoušena

Další perfektně hodnocenou funkcí je extrémní odolnost proti přírodním vlivům. Testeři dali hodinkám co proto a nemilosrdně je nosili v dešti, mlze, různých nadmořských výškách i je upustili do bláta. To všechno HONOR Watch GS Pro zvládly na jedničku!

K čemu Češi využívají HONOR Watch GS Pro nejvíce? Zabodovalo měření sportovních aktivit a zdraví

Ukázalo se, že testeři nejčastěji sledovali hodnoty svého zdraví a sportovních aktivit. Pochvalovali si širokou nabídku 100 režimů cvičení a monitorovali si svůj stres, spánek a hladinu kyslíku v krvi.

Ani robustní design nezaostává za našlápnutými funkcemi

Třešničkou na dortu se stal robustní design hodinek, který perfektně sedí na zápěstí, ale přitom je stále pohodlný. Celkový vzhled se značce HONOR opravdu povedl.

Sledujte HONOR na sociálních sítích: 

Instagram: https://www.instagram.com/honorczsk/ 

Facebook: https://www.facebook.com/Honorcz/ 

Twitter: https://twitter.com/HonorCZSK 

YouTube: https://bit.ly/honor-cz-sk-youtube 

TikTok: https://www.tiktok.com/@honor_czsk