Jan Musil se stává novým partnerem českého PwC

Tým partnerů české kanceláře PwC se od ledna rozroste o Jana Musila. Zkušený auditor působící v PwC už osmnáct let se podílel na vytvoření více než padesátičlenného týmu, který se stará o lokální auditní klienty.

“Mým úkolem je implementace tržní strategie PwC ve střední a východní Evropě, která je v první řadě postavena na rozvoji dlouhodobých vztahů s lokálními klienty. Jsem přesvědčený, že tradiční kvalita PwC služeb, podpořená špičkovými technologiemi a vlastnickým propojením v regionu, kam míří řada investic z Česka, představují reálnou přidanou hodnotu pro lokální byznys,“ říká při příležitosti jmenování partnerem Jan Musil.

Absolvent Vysoké školy ekonomické nastoupil do auditního týmu PwC v roce 2003. Profesně se věnoval klientům z různých oborů, od energetiky až po technologie nebo hotelnictví. V posledních letech vede především ověřovací zakázky pro velké tuzemské společnosti a skupiny. V letech 2008 až 2009 absolvoval stáž v kanceláři PwC v Kyjevě. Když se ve volném čase zrovna nevěnuje rodině, rád lyžuje, potápí se nebo jezdí na motorce.

V minulých měsících proběhly v PwC i dvě další změny na partnerských postech. Do čela daňového a právního poradenství přišel Jan Tokarski, naopak na post řídící partnerky PwC Slovensko odešla Věra Výtvarová. Partner či partnerka je nejvyšší pozice v hierarchii globální sítě firem PwC. Partneři se manažersky a strategicky podílí na řízení firem, zároveň jsou jejich podílníky.

O PwC:

V PwC usilujeme o budování důvěry a řešení důležitých problémů ve společnosti. PwC je sítí firem s více než 276 tisíci lidmi ve 157 zemích světa. Poskytujeme kvalitní auditorské, daňové a poradenské služby, které podporují naše klienty při dosahování jejich cílů. Více se o PwC dozvíte na www.pwc.com/cz. Název „PwC“ označuje všechny společnosti skupiny PricewaterhouseCoopers International Limited, z nichž každá je samostatným a nezávislým právním subjektem. Více informací na www.pwc.com/structure.

Označeno tagem