Vratislav Jůza novým zemským ředitelem společnosti 4fin

Začátkem prosince se zemským ředitelem společnosti 4fin stal Vratislav Jůza (41). Na povinný povyšovací výkon 1 350 000 obchodních bodů se složilo pouhých 23 konzultantů, kteří psali měsíčně téměř 20 000 bodů, což je na trhu zcela unikátní. “Když se vám povede spojit ty nejlepší profesionály s kvalitní poradenskou prací a touhu dosáhnout něčeho velkého, vzniknou nevídané věci,” říká.

Vratislav Jůza začínal v oboru poradenství v roce 2002 při studiu Univerzity Karlovy, od roku 2004 se mu věnuje naplno. Je zároveň prvním zemským ředitelem na trhu s titulem EFP (European Financial Planner), tedy nejvyšším stupněm certifikace ve finančním poradenství v Evropě. Jeho hlavní výzvou v nové pozici bude především strategie dalšího rozvoje na trhu finančního poradenství a vývoj a podpora nových nástrojů pro práci profesionálních finančních poradců při dodržování nejvyšších standardů poradenské kvality.

“Vždy mi šlo o kvalitní službu poradce směrem ke spokojeným klientům. Je potřeba na sobě neustále pracovat a získané znalosti a zkušenosti pak předávat dál. Důležité je, aby si manažerské kompetence osvojili i noví adepti do top managementu obchodní sítě. A myslím, že nabito máme dobře. Neskutečná produkční síla celého našeho týmu spojená s nejvyšším standardem poradenské kvality se teprve projeví v následujících letech,” říká Vratislav Jůza.

Klíčovou ingrediencí úspěchu byla podle něj kvalitní příprava a odhodlání všech členů týmu dosáhnout vytyčeného cíle. K tomu nahrála také příznivá doba na trhu finančního poradenství i druhé koronavirové vlně navzdory. To platí pro celou společnost 4fin, která hlásá, že pandemie jejich business spíše nastartovala než utlumila a díky okamžité adaptaci na online prostředí se těší na vysoký meziroční nárůst.

Ředitelství Vratislava Jůzy má již nyní pod správou téměř půl miliardy korun od více než tří tisíc klientů. Polovinu produkce tvoří hypotéky, 27 % životní a neživotní pojištění a 20 % investice. Právě na ty klade celá společnost 4fin velký důraz, protože budoucnost vidí jednoznačně právě ve správě majetku klienta.

Vratislav Jůza začínal v oboru poradenství v roce 2002 při studiu Univerzity Karlovy, od roku 2004 se mu věnuje naplno. Je zároveň prvním zemským ředitelem na trhu s titulem EFP (European Financial Planner), tedy nejvyšším stupněm certifikace ve finančním poradenství v Evropě. Jeho hlavní výzvou v nové pozici bude především strategie dalšího rozvoje na trhu finančního poradenství a vývoj a podpora nových nástrojů pro práci profesionálních finančních poradců při dodržování nejvyšších standardů poradenské kvality.

“Vždy mi šlo o kvalitní službu poradce směrem ke spokojeným klientům. Je potřeba na sobě neustále pracovat a získané znalosti a zkušenosti pak předávat dál. Důležité je, aby si manažerské kompetence osvojili i noví adepti do top managementu obchodní sítě. A myslím, že nabito máme dobře. Neskutečná produkční síla celého našeho týmu spojená s nejvyšším standardem poradenské kvality se teprve projeví v následujících letech,” říká Vratislav Jůza.

Klíčovou ingrediencí úspěchu byla podle něj kvalitní příprava a odhodlání všech členů týmu dosáhnout vytyčeného cíle. K tomu nahrála také příznivá doba na trhu finančního poradenství i druhé koronavirové vlně navzdory. To platí pro celou společnost 4fin, která hlásá, že pandemie jejich business spíše nastartovala než utlumila a díky okamžité adaptaci na online prostředí se těší na vysoký meziroční nárůst.

Ředitelství Vratislava Jůzy má již nyní pod správou téměř půl miliardy korun od více než tří tisíc klientů. Polovinu produkce tvoří hypotéky, 27 % životní a neživotní pojištění a 20 % investice. Právě na ty klade celá společnost 4fin velký důraz, protože budoucnost vidí jednoznačně právě ve správě majetku klienta.