Tereza Aratiković se od 1. ledna 2021 stane šéfredaktorkou časopisu Sluníčko

Obsazení Terezy Aratiković je dalším krokem v posilování segmentu maternity v rámci mediálního domu Czech News Center, se kterým je časopis Sluníčko, s cílovou skupinou děti ve věku 3–6 let, úzce provázán. Tereza Aratiković má bohaté zkušenosti z médií s více než patnáctiletou praxí. 

Tereza se již od svých studií na Masarykově univerzitě v Brně pohybuje v prostředí online i printových médií. Začínala v roce 2005 na pozici šéfredaktorky magazínu e-Arch.cz, jako redaktorka působila v rámci vydavatelství Mafra a Stratosféra, odkud přešla v roce 2009 do Mladé fronty, kde následně zastávala pozici šéfredaktorky časopisu Domus Aurea. Od roku 2014 působila v Burda International CZ jako šéfredaktorka časopisů ELLE Decoration, Marianne Bydlení a Marianne Venkov & styl, kde mimo jiné spoluvytvářela stránky rubriky pro děti. Tereza Aratiković nahradí na pozici šéfredaktorky Jitku Hinkovou, která časopis Sluníčko vedla od začátku roku 2019 a která dál povede v CNC časopis Nedělníček Blesku. 

Časopis Sluníčko se v rámci segmentu časopisy pro děti a mládež v tomto roce (leden–říjen 2020) může pochlubit průměrným prodaným nákladem 33 335 kusů. Dle nejnovějších dat ABC ČR za měsíc říjen se meziměsíčně zvedl jeho prodaný náklad o neuvěřitelných 46,5 %. Jedná se o jeho druhý nejvyšší letošní prodej.  

CZECH NEWS CENTER a. s. je lídrem na českém mediálním trhu, který prostřednictvím svých produktů oslovuje miliony čtenářů tisku a návštěvníků internetu. Stovky tisíc dalších uživatelů využívají ostatní digitální produkty, služby a aplikace CNC.