Petr Václavek a Pavel Zentrich posilují rozšiřující se tým Creative Docku

Důraz na urychlený vývoj a zavádění digitálních inovací akceleruje růst company builderu Creative Dock a s tím i nábor nových členů týmu. Mezi 24 nováčky posledních týdnů jsou i ostřílení inovátoři a manažeři jako tvůrce prezidentské kampaně Marka Hilšera Petr Václavek a Pavel Zentrich.

Petr Václavek se v Creative Docku stal šéfem inovací. Ve své kariéře založil řadu startupových projektů jako Foodgroot, Petgroot, agenturu Above & Bellow a působil ve vysokých marketingových pozicích několika mezinárodních společností. Uznání si získal zejména coby hlavní stratég prezidentské kampaně Marka Hilšera. „V pandemii už si snad úplně všichni uvědomili, že inovace jsou nutnost. Firmám, které se konečně odhodlaly do digitální transformace, chci vdechnout své vizionářské myšlení a out-of-the-box nápady,” říká Václavek.

Pavel Zentrich se ujme vedení aktivit Creative Docku v Německu.  Soustředit se bude především na posílení prodeje a akvizici nových klientů. Zkušenosti sbíral v Microsoftu, kde šéfoval regionálnímu oddělení Product Marketingu pro střední a východní Evropu, nebo ve společnostech Dell a tehdejším SonyEricsson, kde býval generálním manažerem pro český a významné evropské trhy. „Po letech strávených v korporátu je atmosféra v CD osvěžující. Mojí ambicí je využít kombinaci jedinečného know-how, silného funkčního zázemí v Praze a lokální sítě kontaktů. Cílem je etablovat naši firmu i na klíčovém německém trhu mezi leadery v segmentu inovací, digitalizace a company buildingu,“ říká Zentrich.  

Více informací o nabízených pozicích najdete zde.

O Creative Dock

Creative Dock Martina Pejši je firma, která staví další firmy. Zaměřuje se na vytváření startupových projektů pro velké korporace a investory. Z její dílny pochází již řada firem, které na trh přinášejí inovativní služby obvykle postavené na jednoduché online propozici, kvalitní zákaznické péči a originální komunikaci.

Mezi projekty vytvořené v Creative Docku patří například Zonky, Sečteno, Single Case, KupNajisto, HoppyGo nebo Mutumutu. Kromě České republiky Creative Dock působí v Německu, Francii, Nizozemsku, Polsku, Maďarsku, Rakousku, Dánsku, Švýcarsku a na Slovensku.

Více o Creative Dock: www.creativedock.cz