Reálné úsekové měření rychlosti se zobrazením průměrné rychlosti? Další užitečná novinka v autokamerách MIO!

Praha, 11. prosince 2020 – Zobrazení průměrné rychlosti v průběhu celého měřeného úseku, ale také odpočítávání do jeho konce – to je novinka, kterou nyní díky updatu firmwaru Mio přináší ve svých autokamerách v sérii 8xx! Upozornění není tedy jen na začátek měřeného úseku, jak je to běžné u  kamer jiných výrobců, ale zobrazování reálných dat v průběhu celého úseku a upozornění na ukončení. Jak to celé funguje? 

Nejnovější technologii měření úseků kromě nové, funkcemi nadupané autokamery MiVue 846 WIFI 60 fps, získaly také ostatní autokamery ze série 8xx, a to díky nejnovějšímu updatu firmwaru. 

Máte-li tedy MiVue 821 nebo 826 WiFi, aktuálně dostupné na trhu, můžete si přes WIFI nebo SD kartu inovovat svůj firmware a získáte novou užitečnou funkci, a to zcela zdarma (bit.ly/mioservis)

Updaty firmwaru Mio dělá u svých autokamer často a vždy přinese vylepšení funkcí či funkce nové. 

Mio tak jako první uvedlo skutečné upozorňování na úsekové měření rychlosti

V praxi to funguje tak, že je řidič upozorněn nejen dostatečně dlouho před začátkem úsekového měření (standardní upozornění na radar), ale především v průběhu celého úsekového měření a na jeho konci. 

Dozví se svoji průměrnou rychlost, zbývající čas a vzdálenost do konce úsekového měření. A to za současného zobrazení rychlostního limitu.

Může tedy včas zareagovat v průběhu celé doby, a ne jen pouze při ukončování měřeného úseku, jak se to dnes často děje. 

Další reálná funkce bez kompromisů

Jde tak o další reálnou funkci, kterou Mio uvedlo na trh, a to bez kompromisů. Doposud bylo upozorňování na měřené úseky stejné, jako upozorňování na běžné rychlostní radary (nebo kamery na křižovatkách pro snímání jízdy na červenou) – tedy jen v jednom bodu. Přesto v marketingových materiálech výrobců autokamer najdete, že upozorňují na měřené úseky (s výjimkou Mio). Nejde však o plnohodnotnou funkci. 

Mezi další funkce, v nichž Mio uvádí odpovídající údaje a nepoužívá „reklamštinu“, patří reálný úhel záběru (uváděný 140° je u Mio reálný, není třeba si kupovat marketingových 170°, aby řidič ve skutečnosti získal 130-140°), rovněž výdrž baterií a především také GPS funkce díky GPS modulu integrovanému přímo uvnitř zařízení Mio (bez připojování a dokupování dalších zařízení), ale i řada dalších údajů a funkcí.

Youtube: https://youtu.be/jQxROeKiOIM

Čím rychleji jedete, tím dříve vás Mio kamera upozorní – patentovaná funkce Mio Smart Alert 

Díky upozornění v dostatečné vzdálenosti a v závislosti na rychlosti vozu a funkci Smart Alert budete vždy vědět, jak rychle můžete jet. Tedy čím rychleji jedete, tím dříve vás Mio kamera upozorní. S touto funkcí přišlo Mio jako první a je patentována. 

Bezplatné aktualizace databází radarů jsou po celou dobu životnosti zařízení.

Více na www.MIOkamery.CZ nebo v každém dobrém eshopu !

Označeno tagem