Česká spořitelna připravila pro klienty nový design platebních karet

Česká spořitelna mění po více než pěti letech vzhled svých platebních karet a od druhé poloviny listopadu je klientům vydává výhradně v novém designu. Standardní kartou se stává karta Pastel v typické bledě modré barvě, České spořitelnykterá nahrazuje starý design s bublinami a doplňují ji tři nové barevné designy Indigo, Ocean a Coral.

„Starému vzhledu karet s bublinami odzvonilo a postupně je začínáme klientům vyměňovat za karty v modernějším designu, který více zapadá do současného vizuálního stylu České Spořitelny a nechybí na něm symbol bankovnictví George. Pro nové a stávající klienty s účtem Moje zdravé finance jsme připravili více barevných kombinací karet, tak aby si mohli vybrat tu, která jim je nejbližší. Společně s kartou klientům zasíláme i nové odlehčené dopisy s užitečnými informacemi, jak kartu aktivovat, nastavit a spravovat, jak pro platby na internetu, tak u obchodníků,” říká Juraj Pilka, který má na starost platební karty v České spořitelně.

Všem stávajícím klientům bude postupně místo dosavadní karty s bublinami doručena nová karta Pastel, která má personalizaci na přední straně a je ve lesklém vyhotovení s bílými hranami. Klienti s účtem Moje zdravé finance, budou mít mimo standardní karty Pastel na výběr z dalších tří designů Indigo, Ocean a Coral. Tyto karty mají matný gradientní podklad, na kterém je kontrastní lesklé logo George, barevné hrany ladící k jednotlivým designům a většinu údajů laserových na zadní straně. Ani na jedné z nových karet už není podpisový proužek, protože už není vyžadován ze strany VISA a Mastercard. 

Výběr nového designu pro jednotlivé platební karty probíhal téměř rok a zúčastnili se ho zaměstnanci a vybraní klienti prostřednictvím kvalitativního i kvantitativního průzkumu. V příštím roce se Spořitelna chystá představit nový design i u dalších karet, které má ve svém portfoliu.

Karta Pastel

https://lh6.googleusercontent.com/si0QvZxsVYP2EzRSHs4tyhTuaIKgP05bs07r5JzjmzZ3ZiRJzQ4ZoTMSdWbyIbYeBOfVm6pyy7OukUpLf5fw-rsg5S2t-GwrF_g0eRfttpEPmQyi7XF1WznHxBQlJuV-cZjymexi
https://lh3.googleusercontent.com/BrHgoE2ulpyncun_hrw2CiQQrevm5Kj6iwpossaoJ1sr0G3kU-Hrm36fIWLu2BEaWTktRPLaorZnFHGtahAyaC7Yk53PIIzh5PmV5_81zomgi3vJMOWI5AqhVHdX7ZAn2I1XiDI8
https://lh3.googleusercontent.com/9qnJADNjoEOhWglMnLmpzLOS5yUNFQx3VBqbesSBHcZCtNvPhGSjklJtXkkij-U9flmyoYVUgn1Pdh5v7_P_Hp1c-peti7sBgZX37GJMhH17x85_wg4j45N-YwiCyg4M30fRsPAH

Profil České spořitelny

Jsme nejstarší českou bankou, naše kořeny sahají až do roku 1825. Naším cílem je vést jednotlivce, firmy a celou společnost k prosperitě. Jsme největší bankou v České republice s více než 4,6 miliónu klientů a zároveň bankou nejdostupnější – disponujeme největší sítí poboček a bankomatů. Máme relevantní nabídku pro všechny typy zákazníků od individuálních klientů a malých a středních firem až po velké korporace a veřejný sektor. Máme významnou roli v poskytování služeb v oblasti finančních trhů. Od roku 2000 jsme součástí evropské bankovní skupiny Erste. Naše postavení nám dovoluje udávat trend v technologických a digitálních inovacích a zavádění nových služeb a produktů.

  • Zaujímáme vedoucí tržní pozici v oblasti klientských i firemních úvěrů, hypoték i v celkových vkladech. Našich služeb využívá každá druhá municipalita v České republice. 
  • Jsme jedinou bankou na trhu, která umožňuje získat půjčku zcela online, aniž by žadatel musel být naším klientem.
  • Naše internetové a mobilní bankovnictví George je nejvyužívanější bankovní digitální službou na trhu.
  • Nadace České spořitelny je největší bankovní nadací v ČR. Zaměřuje se především na systémové změny ve vzdělávání a v sociálním podnikání. Do podpory projektů v těchto oblastech a dalších obecně prospěšných programů investuje každý rok v průměru 60 miliónů korun.