Kanadské Ministerstvo dopravy Transport Canada ocenilo Bell za prestižní úspěchy v oboru

Fort Worth, Texas (16. prosince 2020) – téměř 35 let dodává Bell Textron Canada inovativní produkty, účinná zákaznická řešení a vynikající služby a podporu pro zákazníky na celém světě. Společnost šla nedávno ještě dále a vytvořila systém řízení bezpečnosti designu a výroby založený na vysokých standardech leteckého průmyslu. Ten zajišťuje rychlá řešení nejrůznějších problémů při výrobě letadel, jež jsou efektivně komunikována a sdílena napříč inženýrskými, výrobními a obchodními týmy. Jedná se o soudržné úsilí vedoucí k posílení komerčních produktů Bellu. Ty jsou výsledkem týmové inovace a spolupráce s externími partnery, včetně Aerospace Industries Association of Canada.

Tým Bell Textron Canada Ltd. obdržel uznáni kanadského Ministerstva dopravy – Transport Canada (TC) za splnění prvních kroků v požadavku na posouzení současného stavu a udržitelnosti v programu systému dobrovolné bezpečnosti.  Společnost Bell je průkopníkem v leteckém a kosmickém průmyslu a jako takový je rovněž prvním výrobcem originálního vybavení, který od kanadských úřadů dosáhl uznání systému řízení bezpečnosti v oblasti designu a výroby. Tento významný milník znamená další krok, který následuje po předchozím schválení tohoto systému Federal Aviation Administration, agenturou Ministerstva dopravy Spojených států amerických v úloze státního leteckého úřadu.

„Systém řízení bezpečnosti designu a výroby dokazuje závazek Bellu vyrábět a dodávat výjimečně bezpečné a kvalitní dynamické platformy,“ řekl Benoit Albert, vedoucí pracovník letové bezpečnosti společnosti Bell.

Široká řada různorodých globálních komerčních operátorů a jejich praktické, detailní a dlouhodobé zkušenosti s provozem pomáhají Bellu vylepšit výrobu letadel a s tím související zkušenosti pilotů a pasažérů. Uznání od vládních partnerů tedy slouží jako uznání rozsáhlých schopností společnosti Bell a její neustálé snahy měnit způsob, jakým svět letá.

###

O společnosti Bell 

Již více než 80 let měníme zážitek z létání a toho, kam až se můžeme dostat. Byli jsme prvními, kdo prolomil hranici zvuku a kdo získal certifikaci pro komerční vrtulník. Byli jsme na palubě první lunární mise NASA a uvedli jsme na trh pokročilý systém s překlopnými rotory. Nastavujeme standardy pro mobilitu na vyžádání. Kromě centrály ve Fort Worth v americkém Texasu působíme jako dceřiná společnost Textron Inc. v dalších strategických lokalitách po celém světě. Díky tomu, že více než 1300 našich kolegů sloužilo v armádě, je naší vášní pomáhat právě armádě plnit její mise. Naše průlomové inovace přinášejí zákazníkům výjimečné zážitky. Efektivně, spolehlivě a v první řadě bezpečně.

O konsorciu Textron Inc.

Textron Inc. je mezinárodní společnost, která využívá svou globální síť leteckého, vojenského, průmyslového a finančního obchodu, k tomu, aby svým zákazníkům poskytla inovativní řešení a prvotřídní servis. Společnost Textron je známá po celém světě svými silnými značkami – např. Bell, Cessna, Beechcraft, Hawker, Jacobsen, Kautex, Lycoming, E-Z-GO, Arctic Cat, Textron Systems a TRU Simulation + Training. Pro více informací navštivte www.textron.com.