Zaměstnanci Lidlu zůstanou na Štědrý den doma

Společnost Lidl se rozhodla na Štědrý den uzavřít své prodejny. Činí tak s ohledem na své zaměstnance, kterým chce i tímto krokem poděkovat za jejich mimořádné pracovní nasazení v tomto náročném roce. Zároveň tím reaguje na aktuální situaci, kdy stále není jasno, jaká protiepidemická opatření budou platit. K tomu nezapomíná myslet na zákazníky. V době od 21. do 23. 12. totiž prodlouží otevírací dobu ve všech tuzemských prodejnách od 7 do 22 hodin. 

Rozšířená otevírací doba představuje vítaný dárek pro všechny.  „Našim cílem je na základě prodloužené otevírací době počet zákazníků v tomto náročném období rozmělnit a současně všem umožnit si před Vánoci v našich prodejnách pohodlně nakoupit. Uzavřením prodejen na Štědrý den myslíme na naše zaměstnance, kteří si budou moci tento den užít se svými nejbližšími,“ vysvětluje tiskový mluvčí společnosti Lidl Tomáš Myler.

Zavřeno bude i v následujících dnech, tedy 25.12. a 26.12. Od 27.12. do 30.12. budou následně prodejny Lidl otevřeny dle běžné otevírací doby. Ve čtvrtek 31.12. budou moci zákazníci navštívit naše prodejny od 7 do 17 hodin.  Na Nový rok/1.1. 2021 budou prodejny Lidl uzavřeny.  

Prodloužení otevírací doby se netýká prodejny Praha Vršovická. Zde platí běžná otevírací doba 8–20 h. Ve dne 31.12. od 8 – 17:00. 

O společnosti Lidl

Společnost Lidl vstoupila na český trh v červnu 2003, kdy otevřela prvních 14 prodejen. V současnosti provozuje síť 263 prodejen, které jsou zásobovány 4 logistickými centry. Filozofie prodeje společnosti Lidl je založena na privátních značkách, které tvoří více než 80 % veškerého sortimentu. Kromě nejvyšší kvality za nejlepší cenu oceňují zákazníci prodejen Lidl také pravidelné, tematické týdny s nabídkou potravin a spotřebního zboží, které není součástí stálého sortimentu. Spotřební zboží Lidl nabízí také ve svém internetovém obchodě lidl-shop.cz. Společnost Lidl se snaží být ve všech oblastech podnikání maximálně odpovědná vůči svému okolí. V rámci společenské odpovědnosti se Lidl dlouhodobě zaměřuje na podporu dětí, pro něž realizuje různé projekty, například sbírku Srdce dětem či výstavbu Rákosníčkových hřišť. Více informací naleznete na www.lidl.cz.

Označeno tagem