Lidl v Boskovicích čeká modernizace

Prodejnu Lidl v Boskovicích čeká modernizace. Z tohoto důvodu bude od čtvrtka 7. ledna zhruba na dva měsíce uzavřena. Zákazníci se mohou těšit na komfortnější nakupování a vylepšený interiér včetně nových pokladen. Během rekonstrukce mohou lidé z okolí pro své nákupy využít prodejnu v nedalekém Blansku. K otevření prodejny by mělo opět dojít začátkem měsíce března. 

Zákazníci se mohou těšit na nové pokladny a modernější prostory. Prodejna bude také nově vybavena příjemným a zároveň úsporným LED osvětlením. Rekonstrukcí současně projde i venkovní parkoviště. V neposlední řadě se proměna dotkne také exteriéru prodejny, kdy samotná fasáda prodejny získá novou malbu. 

„Při modernizaci našich prodejen se soustředíme především na zákazníky, kterým chceme nabídnout komfortnější nakupování od začátku až do konce jejich návštěvy. Věříme, že zákazníci změnu přivítají. Během uzavření prodejny mohou lidé z okolí pro své nákupy využít prodejnu v nedalekém Blansku,“ uvedl mluvčí společnosti Lidl Tomáš Myler.

O společnosti 

Společnost Lidl vstoupila na český trh v červnu 2003, kdy otevřela prvních 14 prodejen. V současnosti provozuje síť 263 prodejen, které jsou zásobovány 4 logistickými centry. Filozofie prodeje společnosti Lidl je založena na privátních značkách, které tvoří více než 80 % veškerého sortimentu. Kromě nejvyšší kvality za nejlepší cenu oceňují zákazníci prodejen Lidl také pravidelné, tematické týdny s nabídkou potravin a spotřebního zboží, které není součástí stálého sortimentu. Spotřební zboží Lidl nabízí také ve svém internetovém obchodě lidl-shop.cz. Společnost Lidl se snaží být ve všech oblastech podnikání maximálně odpovědná vůči svému okolí. V rámci společenské odpovědnosti se Lidl dlouhodobě zaměřuje na podporu dětí, pro něž realizuje různé projekty, například sbírku Srdce dětem či výstavbu Rákosníčkových hřišť. Více informací naleznete na www.lidl.cz.

Více informací naleznete na: 

www.lidl.cz

http://www.twitter.com/lidlcz

http://www.facebook.com/lidlcesko

http://www.instagram.com/lidlcz

http://www.youtube.com/user/LIDLCeskaRepublika

Označeno tagem