Patriot uvádí microSDHC/XC karty High Endurance řady EP

Nahrávání ve 4K kvalitě i v extrémních podmínkách a drsném prostředí nyní dostupné v kapacitách 32, 64 a 128 GB.

Praha, 8. ledna 2020 – Společnost Patriot uvádí na trh nové microSDHC/XC karty High Endurance řady EP. Ty jsou určené především pro zařízení pro záznam videa, které se využívají v extremním počasí a drsném prostředí. Nová série plně podporuje rychlostní třídy 10, V10, V30 a nabízí vylepšenou rychlost zápisu dosahující 30 MB/s, aby obstála i v případě nahrávání v nejnáročnějších podmínkách. Karty microSDHC/XC High Endurance řady EP mohou dosáhnout trvalé rychlosti přenosu 95 MB/s pro spolehlivé přehrávání Full HD či Ultra HD videí. Karty se prodávají v kapacitách 32, 64 a 128 GB.

„Karty microSDHC/XC High Endurance řady EP jsou testovány v náročných podmínkách a jejich specifikace byly zesíleny, aby odolaly vibracím, nárazům, prašnému prostředí, extremním teplotám i velkým teplotním výkyvům. Karty jsou zároveň vodotěsné,“ říká Roger Shinmoto, viceprezident společnosti Patriot Memory, a dodává: „Společnost Patriot přináší kompletní a spolehlivé řešení pro profesionály, kteří potřebují zachytit záběry v různých náročných prostředích. To zahrnuje i kamery bezpečnostních systémů, kamery do automobilů či zařízení pro monitorování domácnosti. Nové karty ale budou fungovat, i pokud se rozhodnete natáčet na polárním kruhu nebo na poušti.“ 

Čtení a zápis běžné SD karty může ovlivňovat stabilitu a celkový výkon systému, zejména u aplikací pro videa s vysokou hustotou. Profesionální uživatelé od svých zařízení ale potřebují, aby pracovala bez snížení výkonu, a to bez ohledu na prostředí, v jakém fungují. Karty microSDHC/XC High Endurance řady EP mají širokou provozní teplotu od -40 až do 85 °C. Karty dosahují rychlosti 95 MB/s pro čtení a 30 MB/s pro zápis, eliminují tak zasekávání (lagy) i při přehrávání videí s vysokou hustotou v rozlišení 4K.

Díky podpoře zákaznického servisu společnosti Patriot a pětileté záruce je řada High Endurance microSDXC důvěryhodným řešením pro pořizování důležitých videí z kamer do auta, domácího monitorování a bezpečnostních systémů napříč různými platformami. Vysoce odolné karty microSD jsou součástí oceňované řady EP. 

FUNKCE:

• SDA 6.X/ 5.X/ 3.0 

• rychlostní třídy : C10/V10/V30 

• rychlost čtení až 95MB/s 

• podpora nahrávání 4K videa

• funkčnost při teplotách od -40°C do 85°C 

• vodotěsnost 

• odolnost vůči nárazu

• odolnost vůči výkyvům teploty 

• špičková odolnosti vůči jiným podnětům

• TBW: 48TB-192TB 

• SD adaptér zahrnut 

Zajímá vás více o nových kartách microSDHC/XC High Endurance řady EP? Klikněte sem: 

https://info.patriotmemory.com/patriot-high-endurance-microsd-flash-memory-card-patriot-memory

Pro další mediální a marketingové dokumenty klikněte sem:

https://www.dropbox.com/sh/b2ojlq5fv86edlp/AADxInXtAiG682kCRrcvzkJEa?dl=0

Dostupnost: 

TSBOHEMIA: https://www.tsbohemia.cz/hledani.htm?fulltext=9313088%2B9313089%2B9313090  

Doporučená maloobchodní cena

Číslo produktuModelCena v korunáchCena v eurech
PEF32GE31MCHEP Series 32GB MICRO SDXC C10 High Endurance V30 UHS-1 U334910,95
PEF64GE31MCHEP Series 64GB MICRO SDXC C10 High Endurance V30 UHS-1 U353915,95
PEF128GE31MCHEP Series 128GB MICRO SDXC C10 High Endurance V30 UHS-1 U385929,95

O společnosti PATRIOT 

PATRIOT je předním výrobcem vysoce výkonných paměťových modulů, SSD disků, flash pamětí, herních periferií a mobilního příslušenství. Společnost PATRIOT, založená v roce 1985 a se sídlem ve Fremontu (USA), staví na technologických inovacích, spokojenosti zákazníků a poskytování nejlepšího poměru cena/výkon na trhu. Produkty PATRIOT se staly světově proslulými svými extrémními výkony, spolehlivostí a inovacemi. Společnost PATRIOT prodává své produkty prostřednictvím výrobců zařízení, maloobchodníků, e-shopů a distributorů. Společnost působí po celém světě: v Severní Americe, Jižní Americe, Asii i Evropě. Všechny názvy společností nebo produktů mohou být obchodní názvy, ochranné známky a/nebo registrované ochranné známky příslušných vlastníků, se kterými jsou spojeny. Funkce, ceny, dostupnost a specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění.

Sledujte nás

Facebook: https://www.facebook.com/PatriotViperEU/ 

Instagram: https://www.instagram.com/Patriot_ViperEU/ 

Twitter: https://twitter.com/Patriot_ViperEU

YouTube: https://www.youtube.com/patriotviper 

Follow us 

Facebook: https://www.facebook.com/PatriotViperEU/  

Instagram: https://www.instagram.com/Patriot_ViperEU/   

Twitter: https://twitter.com/Patriot_ViperEU 

YouTube: https://www.youtube.com/patriotviper   

###