DLA Piper poskytla právní poradenství společnosti Zip při její investici do Twisto

Mezinárodní advokátní kancelář DLA Piper asistovala společnosti Zip Co Limited, přednímu australskému poskytovali odložených plateb, při investici do tuzemského lídra – platební platformy Twisto. Fintechový startup Twisto momentálně působí v České republice a Polsku, tato investice tak podpoří jeho plány nadále růst nejen na českém a polském trhu, ale i aktivně vyhledávat nové obchodní příležitosti pro svou expanzi. 

Na poradenství se podílely týmy DLA Piper z České republiky a Austrálie, které díky úzkému propojení celosvětové sítě advokátní kanceláře a perfektní znalosti místních legislativ fungují při přeshraniční spolupráci hladce a efektivně. Český tým pracoval pod vedením řídícího partnera české pobočky DLA Piper Prague Miroslava Dubovského, v Sydney tým vedl partner Adrian Tan. Při poradenství pomáhali také advokáti  Marcel Janíček a  Cassian Ho.

„V DLA Piper si velice vážíme, že jsme pro společnost Zip mohli zajistit poradenství při její investici do platformy Twisto, která zcela jistě umožní českému startupu pokračovat ve svém růstu nejen v České republice. Fintechový trh zažil i v roce 2020 vzestup, máme proto velkou radost, že jsme mohli být u toho a uzavřít další transakci právě v tomto sektoru,“ komentuje Miroslav Dubovský, Country Managing Partner DLA Piper Prague.

„Jsme nadšeni, že můžeme využít mezinárodní síť DLA Piper  právě v rámci partnerství se společností Zip a být tak součástí další expanze na nové trhy po celém světě,” dodává Adrian Tan, partner pobočky DLA Piper v Sydney.

  1. DLA Piper je mezinárodní advokátní kancelář působící ve více než 40 zemích napříč Evropou, Amerikou, Blízkým východem, Afrikou i oblastí Asie a Tichomoří, což jí umožňuje poskytovat klientům právní pomoc kdekoli ve světě.
  2. Další informace o organizaci a službách firmy lze nalézt na stránkách http://www.dlapiper.com