Dánská lifestyleová značka Lemus nově v pražském showroomu VOIX Premium Audio

VOIX Premium Audio, pražský showroom se špičkovým audio vybavením, přidává do svého portfolia progresívní dánskou značku Lemus, průkopnického výrobce designově vytříbené a zvukově atraktivní bezdrátové elektroniky. VOIX má v nabídce obě modelové řady z portfolia této mladé, ale ambiciózní značky ze severské Kodaně.

Lemus založil v roce 2014 designér a podnikatel Rasmus Møller Kastrup s cílem změnit způsob, jakým posloucháme hudbu. Po čtyřech letech vývoje designu i zvuku Lemus představil svou první kolekci, která úspěšně oslovila jak zájemce o špičkový zvuk a moderní technologie, tak fanoušky kvalitního severského designu a získala řadu designových ocenění a pozitivních recenzí. 

Díky originálnímu nápadu udělat z ozvučení integrální součást interiéru a spolupráci s dánskými designéry určujícími trendy a předními světovými výrobci se R. M. Kastrupovi podařilo za několik nemnoho let vybudovat oceňovanou mezinárodní lifestyleovou značku. Lemus se prodává prostřednictvím pečlivě vybrané sítě maloobchodů po celém světě.  

Lemus má v současnosti dvě podznačky – kolekce Lemus Home zahrnuje originální nábytek s integrovaným zvukem, který nabízí dokonalý soulad designu, řemeslného zpracování a posledních verzí aktuálních technologií, jako jsou Spotify Connect, Google Cast, Apple Airplay 2, Tidal nebo Bluetooth.

Jeden strom zasazený v Dánsku za každý prodaný produkt Lemus. Nejen, že většina nábytku v kolekci Lemus Home je vyrobena z udržitelných materiálů, ale také Lemus navázal partnerství s nadací Growing Trees Network Foundation, aby pomohli obnovit přírodu a životní prostředí výsadbou stromů v dánských lesích.

Kolekce Lemus Lifestyle zahrnuje široké portfolio špičkově hrajících bezdrátových reproduktorů, rádií a sluchátek v exkluzivním provedení a v nezaměnitelném severském duchu. 

Showroom VOIX Premium Audio je exkluzivním prodejcem značky Lemus v České republice.

Showroom VOIX Premium Audio

VOIX Premium Audio nabízí svým zákazníkům na ploše téměř 600 m2 audio a videotechniku víc než třiceti předních světových značek a také možnost poznat novou dimenzi zvuku a hudby. V luxusně vybavených poslechových místnostech se můžete zaposlouchat do vaší oblíbené hudby nebo v soukromém domácím kinu zhlédnout oblíbený film. Specialisté showroomu VOIX připravují s každým zákazníkem řešení na míru, aby tak co nejlépe odpovídalo jeho potřebám a rozpočtu. Showroom je unikátní nejen svou nabídkou audiotechniky, ale také svým designem. 

VOIX Premium Audio nabízí audio techniku předních světových značek, jako jsou KEF, Kharma, Dan D’Agostino, Wilson Audio, Ocean Way Audio, GoldenEar Technology, PS Audio, Parasound, Paradigm, Atoll, Rogue Audio, dCS, Oracle Audio, Anthem, Audio Art Cable, Bang & Olufsen, Bassocontinuo, DreamVision, Bluesound, MIT Cables a další. V showroomu jsou prezentovány také české značky Deeptime a Gravelli.