Co můžete očekávat v připravované show Live Bell

Fort Worth, TX (28. ledna 2021) – Jedním ze způsobů, jimiž se společnost Bell snaží v covidové době udržet kontakt nejenom se zákazníky, ale i fanoušky letectví a leteckého průmyslu po celém světě, je otevření příležitosti virtuálního seznámení s jejími výjimečnými produkty i lidmi, kteří za nimi stojí. 

Od 1. února bude spuštěna stránka Bell Live Showcase site, kde mohou zájemci z pohodlí domova sledovat komentované letové ukázky a prohlídky nejrůznějších strojů z produkce firmy. Po nich budou následovat živé panelové diskuze s odborníky společnosti Bell. Od nejnovějších inovací až po spektrum náhradních dílů – Bell zve diváky na poutavou prohlídku, během níž jim představí část svého podnikání.

V týdnu od 1.února je program následující:

  • 1. února: Bell 505 – stroj, jehož design je založený na požadavcích zákazníků a staví na první místo bezpečnost, výkon a cenovou dostupnost. Vrtulník kombinuje osvědčené systémy s pokročilou technologií a elegantním moderním designem. Podívejte se, jak si poradí na nejrůznějších misích od turistických letů až po ochranu veřejné bezpečnosti. Dlouholetý dodavatel a partner Bellu – Safran Helicopter Engines – diváky seznámí se základním motorem, který do těchto strojů dodává.
  • 2. února: Bell disponuje globální sítí strategicky umístěných podpůrných zařízení a nabízí tak širokou řadu služeb, které „udržují zákazníky ve vzduchu“. Zjistěte, jak společnost Bell poskytuje špičkovou podporu zákazníkům prostřednictvím vlastních týmů Global Support Network a Aeronautical Accessories.
  • 3. února: Vrtulník Bell 525, stroj 21. století, představuje nový letecký standard v rámci komerčního leteckého průmysl. Bell jako první na světě u tohoto stroje použil ovládací prvky „fly-by-wire“, tím snížil pracovní zátěž pilota a nově definoval možnosti vrtulníku kategorie super-medium. Seznamte se s touto platformou a dozvíte se více o výcvikových programech pilotů Bell 525 prostřednictvím virtuálního řešení a otevřené diskuse s týmem programů Bell 525.
  • 4. února: Mnohaletý odkaz technických a technologických inovací společnosti Bell pokračuje a promítá se do nejrůznějších komerčních platforem, jako je vývoj a testování bezpilotního nákladního prostředku Autonomous Pod Transport (APT) – dron z rodiny eVTOL (elektronických zařízení s vertikálním vzletem a přistáním). Nahlédněte do budoucnosti leteckého doručování a během následné panelové diskuze se seznamte se špičkovými odborníky Bellu z oddělení komerčního letectví. 

###

O společnosti Bell 

Bell, dceřiná společnost konsorcia Textron Inc., je přední průmyslový výrobce komerčních a vojenských, pilotovaných i bezpilotních leteckých strojů a průkopník v oblasti otočných rotorových motorů. Celosvětově známá společnost pro svůj prvotřídní zákaznický servis, vývoj novinek, inovativních řešení a špičkovou kvalitu svých výrobků. Stroje z Bell slouží zákazníkům ve vice než 120 zemích světa. 

O konsorciu Textron Inc.

Textron Inc. je mezinárodní společnost, která využívá svou globální síť leteckého, vojenského, průmyslového a finančního obchodu, k tomu, aby svým zákazníkům poskytla inovativní řešení a prvotřídní servis. Společnost Textron je známá po celém světě svými silnými značkami – např. Bell Helicopter, Cessna, Beechcraft, Hawker, Jacobsen, Kautex, Lycoming, E-Z-GO, Greenlee a Textron Systems. Pro více informací navštivte www.textron.com.

Některá prohlášení v této tiskové zprávě jsou plánovaná prohlášení, které mohou obsahovat výnosy a tržby nebo popisovat strategie, cíle, výhledy apod. Toto prohlášení se vztahuje pouze k datu, kdy bylo vydáno, a naší povinností není jej v budoucnosti aktualizovat či revidovat. Toto prohlášení podléhá známým i neznámým rizikům a dalším faktorům, které se mohou lišit od našich skutečných výsledků.

Označeno tagem