Samsung spouští prodej nejnovějších smartphonů řady Galaxy S21

Prodejem starého zařízení můžou zákazníci získat bonus 3 500 Kč

Praha 29. 1. 2021 – Společnost Samsung spouští dnes v České republice prodej mobilních telefonů nejnovější řady Galaxy S21. Novou řadu Galaxy S21 tvoří tři modely: Galaxy S21 5G, Galaxy S21+ 5G a Galaxy S21 Ultra 5G, které jsou dostupné v České republice v níže uvedených verzích. Zákazníci, kteří odprodají do konce března svůj starší telefon, můžou navíc získat bonus v hodnotě 3 500 Kč k výkupní ceně telefonu. 

„Letošní novinka je skutečně velmi nabitý smartphone. Nejenže vyniká už na první pohled, díky svému netradičnímu elegantnímu vzhledu, ale nezaostává ani na ten druhý. Naopak spíš ještě exkluzivitu podtrhne svým výkonem a naprosto špičkovým fotoaparátem. Ke skvělým specifikacím jsme navíc k předobjednávkám nabídli lákavý bonus v podobě bezdrátových sluchátek a chytrého přívěsku SmartTag,“ říká Tomáš Balík, ředitel divize mobilních zařízení Samsung Electronics Czech and Slovak, a dodává: „Těší nás, že některé modely z řady Galaxy S21 můžou být kvůli velkém zájmu vyprodány. Zároveň se za to omlouváme a děláme vše pro to, abychom co nejdříve zvýšenou poptávku pokryli.

Pro zákazníky Samsung připravil do konce března kampaň Trade-in. V rámci té můžou získat bonus v hodnotě 3 500 Kč navíc k výkupní ceně, pokud si koupí nový telefon řady Galaxy S21, a současně odprodají svůj použitý funkční mobilní telefon. 

Řadu Galaxy S21 tvoří tři modely: Galaxy S21 5G, Galaxy S21+ 5G a Galaxy S21 Ultra 5G. Nejvyšší model Galaxy S21 Ultra 5G nabízí nejlepší fotoaparát profesionálních kvalit a nejchytřejší displej s nejlepším obrazem v historii řady Galaxy. Navíc se u něj poprvé v řadě Galaxy S setkáváme s oblíbeným dotykovým perem S Pen, které je možné dokoupit. Další dva modely nabízejí špičkový fotoaparát, nejvýkonnější obrazový procesor a pyšní se jedinečným designem, který umožní i těm nejnáročnějším uživatelům vyjádřit vlastní styl. 

Nové mobilní telefony řady Galaxy S se začínají v České republice prodávat od pátku 29. ledna 2021. Zařízení jsou k sehnání v kamenných prodejnách Samsung, v e-shopu www.samsung.cz nebo u vybraných prodejců. 

Dostupnost modelů a barev v ČR:

  • Galaxy S21 5G je dostupný ve variantách 8 + 128 GB a 8 + 256 GB v barvách Phantom Gray (šedá), Phantom White (bílá), Phantom Pink (růžová) a Phantom Violet (fialová) za doporučenou maloobchodní cenu od 22 499 Kč.
  • Galaxy S21+ 5G je dostupný ve variantách 8 + 128 GB a 8 + 256 GB v barvách Phantom Black (černá), Phantom Silver (stříbrná) a Phantom Violet (fialová) za doporučenou maloobchodní cenu od 27 999 Kč.
  • Galaxy S21 Ultra 5G je k dispozici ve variantách 12 + 128 GB, 12 + 256 GB a 16 + 512 GB v barvách Phantom Black (černá) a Phantom Silver (stříbrná) za doporučenou maloobchodní cenu od 33 499 Kč.

Vyměň starý mobil za nový Galaxy S21

Zájemci o mobilní telefony nejnovější řady Galaxy S21 můžou do konce března využít zajímavý bonus. Pokud si koupí nový telefon Galaxy S21 5G, S21+ 5G nebo S21 Ultra 5G a současně odprodají svůj starý mobil, můžou získat bonus v hodnotě 3 500 Kč navíc k výkupní ceně telefonu. Cena použitého zařízení se odvíjí od jeho stavu a aktuální situace na trhu. K získání bonusu je potřeba doložit IMEI zakoupeného zařízení a doklady o koupi (faktura nebo účtenka) s datem od 29. 1. do 31. 3. 2021. Pro použité zařízení k zákazníkovi zajedou servisní pracovníci až domů a po důkladné prohlídce upřesní výkupní cenu. Stačí si objednat jeho bezplatnou přepravu při registraci na stránkách www.novysamsung.cz.

Příklad bonusu: koupíte si nový smartphone Samsung Galaxy S21 5 G v hodnotě 22 490 Kč. Současně odprodáte starší funkční telefon Samsung Galaxy S9+ 256 GB za cenu 5 800 Kč dle podmínek na https://www.novysamsung.cz/, a navíc získáte bonus ve výši 3 500 Kč. Za odprodané zařízení a bonus získáte dohromady 9 300 Kč (5 800 Kč + 3 500 Kč). Bonus přijde na bankovní účet uvedený v registračním formuláři. Víc informací a plné znění pravidel kampaně Trade-in naleznete na https://www.novysamsung.cz/

Fotografie mobilních telefonů Galaxy S21 jsou ke stažení ZDE.

Bližší informace naleznete na stránkách www.samsung.cz.

O společnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung inspiruje svět a tvoří budoucnost svými převratnými myšlenkami a technologiemi. Společnost nově definuje svět televizorů, smartphonů, tabletů, nositelných chytrých zařízení, digitálních spotřebičů, síťových a paměťových prvků, LSI systémů, polovodičů a LED displejů. Samsung je podle žebříčku Interbrands z roku 2020 pátou nejhodnotnější značkou světa s hodnotou 62,3 miliardy USD. Nejnovější informace najdete v Samsung Newsroom na adrese http://news.samsung.com.