Zákazníci Vodafonu nyní dostanou Netflix na 3 měsíce jako dárek k Vodafone TV

1. února 2021 – Seriály i filmy zábavní služby Netflix mohou nyní zákazníci sledovat na účet Vodafonu. Kdo si totiž pořídí Vodafone TV, může ode dneška využít tříměsíční předplatné Netflixu jako dárek. Umožňuje to unikátní partnerství mezi Netflixem a Vodafonem. Zákazníci tak mají přístup k celosvětově úspěšným seriálům a filmům jako například Koruna, Stranger Things, The Witcher (Zaklínač) nebo Enola Holmes. Netflix je od loňska součástí televizní nabídky Vodafone TV a jde tak o první partnerství mezi Netflixem a mobilním operátorem v České republice. Speciální dárek ale čeká i na další zákazníky: 3 měsíce zdarma nyní získají ti, kteří si u Vodafonu pořídí pevné internetové připojení.

Vlastní digitální televizi provozuje společnost Vodafone v Česku necelý rok a za tu dobu urazila velký kus cesty. „Odstartovala v březnu 2020, v létě jsme do nabídky Vodafone TV jako jediný operátor v zemi zařadili partnerskou službu Netflix a na podzim jsme nabídli první filmy v nejvyšším rozlišení 4K,“ shrnuje Quique Vivas, viceprezident Vodafonu Czech Republic pro nefiremní zákazníky. Společnost je po koupi firmy UPC a startu Vodafone TV dnes největším poskytovatelem digitální televize v České republice.

Vodafone TV, která už dříve obsahovala přes 130 televizních kanálů i bohatou videotéku, se díky partnerství s Netflixem rozšířila o další velké množství prvotřídního obsahu. Ten mají přitom diváci přehledně na jednom místě.

„Zákazníci často chtějí, aby se televize přizpůsobovala jim a ne oni jí. Proto Vodafone TV nyní nabízí tříměsíční přístup k Netflixu jako dárek. Služba obsahuje velké množství seriálů, dokumenty a filmy světové produkce, některé z nich jinde než na Netflixu nenajdete. Aplikace pro Netflix už je předinstalovaná na set-top boxu Vodafone TV a pořady na Netflixu si navíc zákazník může pustit jedním zmáčknutím tlačítka s nápisem Netflix na televizním ovladači. Toto propojení přináší jednoduché řešení bez zbytečných starostí navíc,“ vysvětluje Quique Vivas. 

Dárek v hodnotě 777 korun

Netflix nabízí tři varianty předplatného: Basic za 199 korun (možnost sledovat obsah na 1 zařízení ve standardním rozlišení), předplatné Standard za 259 korun (sledování na 2 zařízeních v HD rozlišení) a Premium za 319 korun měsíčně (sledování na 4 zařízeních ve 4K rozlišení, pokud je taková kvalita přehrávání u obsahu dostupná). 

Zákazníci Vodafone TV nyní dostávají jako dárek 3 měsíce předplatného Netflixu Standard. Hodnota benefitu je tak za 3 měsíce 777 korun. Výhodu získá i zákazník, který je už aktivním (platícím) předplatitelem Netflixu a k němu si zakoupí Vodafone TV. 

Televize od Vodafonu nabízí 3 programové balíčky – Klasik (přes 55 TV stanic), Komfort (přes 110 stanic) a Komplet (přes 130 stanic). V kombinované nabídce, to znamená při pořízení pevného internetu od Vodafonu, zákazník zaplatí podle balíčku 150, 302 nebo 601 korun měsíčně včetně pronájmu set-top boxu. 

Jak Netflix předplatné jako dárek aktivovat 

Tříměsíční benefit si zájemce může vyzvednout od začátku února do konce března, a to buď proklikem z webové Vodafone samoobsluhy nebo z aplikace Můj Vodafone, případně přímo na vyhrazené webové stránce www.vodafone.cz/televize/netflix, kde se přihlásí pomocí čísla své služby Vodafone TV a administrátorským heslem. Používání Netflixu je bezesmluvní. Uživatel může kdykoliv přerušit své členství (pokud tak učiní během doby, kdy má aktivovaný benefit, členství se ukončí až po vypršení aktivovaného benefitu) a kdykoliv ho zase obnovit. 

Výhodou partnerství je nejen kompletní obsah v jedné „krabičce“ Vodafone TV. Ale i to, že zákazník může, po ukončení platnosti benefitu, začít hradit předplatné Netflixu společně s ostatními službami v rámci jedné faktury od Vodafonu bez nutnosti zadávat online údaje z platební karty.

Vodafone TV nabízí mimo jiné sledování pořadů až 7 dní zpětně a vysílání je divákům dostupné přes set-top box stejně jako přes aplikaci pro chytré telefony a tablety. Televize funguje s pevným internetem od Vodafonu, ale i u ostatních typů připojení. Dává tak možnost zábavy všem zákazníkům. V nabídce je přitom ještě jeden dárek.

Pevné připojení k internetu na 3 měsíce zdarma

Pevné internetové připojení zdarma na 3 měsíce nyní platí pro všechny zákazníky, kteří si ho u Vodafonu pořídí. Dárek je dostupný prakticky pro všechny domácnosti, protože se týká nejen sítě bývalé firmy UPC včetně nejvyšší rychlosti připojení 1 Gb/s, ale i dalších partnerů Vodafonu. Tedy téměř všech druhů připojení. Vodafone tak přináší to nejlepší z televizní zábavy na nejrychlejší síti.

Více najdete na webu www.vodafone.cz/televize.

O společnosti Vodafone

Vodafone je telekomunikačním lídrem v Evropě a Africe. Naším cílem je „spojovat pro lepší budoucnost“ a naše odborné znalosti a rozsah působení nám dávají jedinečnou příležitost dosáhnout pozitivní změny pro společnost. Naše sítě udržují rodiny, přátele, firmy i vlády ve spojení. A jak prokázala krize v souvislosti s onemocněním COVID-19, hrajeme zásadní roli při udržování chodu ekonomik a kritických odvětví, jako je vzdělávání a zdravotní péče. Vodafone je největším operátorem mobilních a pevných sítí v Evropě, je největším světovým poskytovatelem připojení k internetu věcí (IoT) a naše technologická platforma M-Pesa v Africe umožňuje více než 42 milionům lidí těžit z přístupu k mobilním platbám a finančním službám. Mobilní a pevné sítě provozujeme ve 22 zemích a ve 48 dalších spolupracujeme v oblasti mobilních sítí s partnery. K 30. červnu 2020 jsme měli více než 300 milionů mobilních zákazníků, více než 27 milionů zákazníků s pevným připojením a více než 22 milionů televizních zákazníků.

V České republice poskytuje Vodafone služby více než 4,5 milionu zákazníků – zhruba 3,9 milionu připadá na mobilní služby, dalších přibližně 700 tisíc na fixní služby, kde Vodafone posílil svou pozici po integraci společnosti UPC Česká republika. Podporujeme diverzitu a inkluzi prostřednictvím našich politik v oblasti mateřské a rodičovské dovolené, celosvětově s pomocí internetového připojení posilujeme postavení žen a obecně zlepšujeme přístup ke vzdělání a digitálním dovednostem. Respektujeme všechny jednotlivce bez ohledu na rasu, etnickou příslušnost, zdravotní postižení, věk, sexuální orientaci, genderovou identitu, kulturu nebo náboženství.Vodafone rovněž dělá významné kroky ke snížení dopadu svého podnikání na planetu. Jde například o nákup 100 % elektřiny z obnovitelných zdrojů po celém světě i o opětovné použití, další prodej nebo recyklaci 100 % našeho nadbytečného síťového vybavení nejpozději od roku 2025. Firma také postupně snižuje emise skleníkových plynů z provozu i z dodavatelského řetězce. Díky těmto krokům chce Vodafone dosáhnout nejpozději v roce 2040 uhlíkové neutrality. Více informací na www.vodafone.cz.