Frekvence 1 platí dálniční známky i v únoru

Praha, 2. února 2021 – Pro velký úspěch Frekvence 1 prodloužila soutěž o roční dálniční známky. Až do 19. února projíždí žlutý offroad všechny dálniční úseky u nás a rozdává řidičům známky na celý rok. 

S nákupem dálniční známky pro rok 2021 se vyplatí ještě chvíli posečkat. Frekvence 1 totiž soutěž o dálniční známky na přání posluchačů prodloužila. Pro její získání stačí pozorně poslouchat vysílání od brzkého rána. Moderátoři postupně prozrazují indicie vedoucí ke žlutému offroadu, a tedy i dálniční známce. Získá ji ten, kdo dorazí jako první na stanoviště s moderátorem Tomášem Fílou. „Díky žlutému offroadu Frekvence 1 jsme skvěle vidět na dálku. Velmi často se stává, že posluchači jedou za mnou i několik desítek kilometrů a drží se mě jako klíště. Stejně tak se stává, že se na stanovišti sejde hned několik zájemců najednou. Zkrátka a dobře, naši posluchači potvrdili, že si hrají rádi a kdo si hraje, nezlobí,“ říká s úsměvem „Ježíšek českých dálnic“ Tomáš Fíla. 

Soutěží „Frekvence 1 platí i letos vaše dálniční známky“ rádio opět potvrzuje, že slogan „Zapni rádio, vypni starosti“ bere velmi vážně a posluchači se na něj mohou spolehnout.  

Active Radio

Active Radio a.s. je multimediální skupina vlastnící rádia EVROPA 2, Frekvence 1, Rádio Bonton, Rádio Dance, Youradio a Youradio Talk. Patří jí rovněž dětský projekt Pigy. Provozuje řadu on-line médií, streamingových audio služeb, sdružuje skupiny fanoušků na sociálních sítích a pořádá eventy. Divize NoLimits ročně pořádá akce pro více než 100 tisíc osob. Od roku 2018 patří holdingové společnosti Czech Media Invest.