Na muže se při nabídkách diet chybně zapomíná. Využít to chce nová proteinová dieta pod značkou VICTOR

Praha 2. února 2021 – Dietu drželo už 80 % žen, vyplývá z aktuálního průzkumu veřejného mínění, který si zadala výživová centra Victus. Většina dietních programů je zaměřena právě na ženy. To ale může být chyba, podle stejného průzkumu vyzkoušely dietu dvě třetiny mužů. Právě proto na trh přichází VICTOR – dieta speciálně připravená pro muže. 

Zkušenosti poradců napovídají, že chlapi chtějí systém, viditelný výsledek, a zejména co nejméně starostí a příprav okolo diety samotné. „Vím, že ke každému klientovi musíme vždy přistupovat individuálně. Málo se ale mluví o rozdílech mezi muži a ženami, přitom jsou zásadní,“ upozorňuje Martin Cvrkal, který má desetileté zkušenosti výživového poradce z center Victus. 

Muži zkrátka potřebují jednoduchý, přehledný systém, ve kterém nemusí počítat kalorie ani si připravovat, či dokonce vařit speciální jídla. „Na základě desetileté zkušenosti a individuální práce s klienty jsme sestavili balíčky jídel VICTOR, které splňují všechno, co muži ke své dietě potřebují,“ vysvětluje Martin Cvrkal a dodává: „Muž, který drží dietu, je vždycky v nepohodlné situaci, diety takové jsou. Když po něm budeme chtít, aby dělal množství věcí jinak než dřív, například si vařil, je daleko pravděpodobnější, že selže.“

Běžná dieta vs. speciální dieta pro muže VICTOR

obvykle zaměření na sladké potraviny 🡪 důraz na slané, hlavně uzeniny

balení uzpůsobené pro ženy 🡪 speciální balení pro muže

weby plné příkladů hubnutí žen 🡪 komunikace o mužích a pro muže

Muži podle zmíněného průzkumu podstupují diety především kvůli zdraví. Jako hlavní důvod to uvedlo téměř 40 % z nich. Na druhém místě je potřeba vypadat lépe (34 %) a na třetím lépe se cítit (22 %). U žen je situace odlišná. Pro 54,5 % je hlavním důvodem vypadat lépe. Pětina drží dietu kvůli zdraví a pětina se chce cítit lépe. 

Nová produktová řada VICTOR se skládá z pečlivě vybraných proteinových jídel a se svým neotřelým designem cílí na muže hlavně ve věku 45 až 65 let. Odborníci z centra Victus vybírali jídla na základě osobní zkušenosti svých klientů. Sází na poctivá hotová jídla, která mají jejich klienti nejraději, a vědí, že jim na začátku diety nejvíc vyhovují.

Zájemci můžou vybírat ze čtyř připravených balíčků, přičemž u největšího z nich mají kompletní jídelníček zajištěný na 14 dní – bez dalších nákupů a jakékoliv přípravy jídla navíc. Hlavní jídla stačí jen ohřát, ostatní lze konzumovat rovnou. Všechna jsou plnohodnotnou součástí celodenní stravy.

Více na: www.victordiet.cz